Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ilyen helyzetben tudok kötni...

Ilyen helyzetben tudok kötni az autómra kedvezményes biztosítást?

Figyelt kérdés

Van egy 2-es Golfom 1.3 1980-as évjárat. 2011 Febr 7-én lett a nevemre íratva, de az anyagi helyzetem miatt ki lett ideiglenesen vonva a forgalomból 2011 dec 9-én.

És azóta sajnos a műszaki is lejárt már az autóról.

Újra szeretném használni az autót és biztosítást is kell rá kötni de szeretnék kedvezményes biztosítást hogy ne legyen évi 30e Ft hanem mondjuk 10eFt körül megússzam.


A kérdésem az lenne hogy ilyen helyzetben tudok e kötni kedvezményes biztosítást, (váltani tudok e biztosítót vagy nem)?



#veterán autó #biztosítás #biztosító váltás #kedvezményes biztosítás #veterán autó biztosítás #hobbi autó biztosítás #jármű biztosítás #forgalomból ideiglenesen kivont autó
2014. jan. 11. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A kedvezményeken után utána kéne járni, de mivel biztosítást kell kötnöd rá ezért ott kötöd meg ahol akarod. Azt nem tudom, hogy erre kapnál e kedvezményt valahol.
2014. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező az oldtimer kedvezményre gondolhat.
2014. jan. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hoppá elírtam, 1985 az évjárat! Igen oldtimer vagy hasonló biztosításra gondoltam. De nem OT-s az autó.


Ezt az oldalt találtam:

[link]

2014. jan. 16. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!