Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Havi 3000ft-os díj soknak...

Havi 3000ft-os díj soknak vagy átlagosnak mondható egy élet- és balesetbiztosításnál?

Figyelt kérdés
Az egész családra vonatkozna ez az összeg és kórházban töltött napok,különböző műtétek, törések, balesetek illetve halál esetén fizet. Ez a havidíj így soknak számít és érdemes még körbenézni vagy jó ajánlat?
2015. júl. 21. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem még túl olcsó is, gondolom ez egy teljesen alap biztosítás, ami nem fizet túl sokat, ha beüt a baj.

Egy viszonylag jól fizető baleset biztosítás egymagában ennyi, vagy valamivel kevesebb, egy normál életbiztosítás havonta, amivel tényleg tud mit kezdeni a család, ha egyszer baj történne, az ennek legalább a kétszerese!

2015. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem sok, gondolom, a kártérítési limitek is alacsonyak ennek megfelelően. A díjak a kártérítési összegekkel párhuzamosan emelkednek amúgy.
2015. júl. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy sok vagy kevés, azt úgy lehet mérlegelni, hogy megnézem, hogy mit ad érte, milyen biztosítási védelem, milyen esetekre, az nekem és a családomnak elégséges, megfelel,vagy sem. Így a kérdés kb úgy néz ki, mintha azt kérdezném, hogy 3000 Ft egy családnak üzemanyagra sok vagy kevés.
2015. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igaz, részleteket nem írtam le rendesen. Igazából én tényleg nem értek az ilyenekhez ezért nem tudom hogy vannak átlagban az árak de szeretném ha biztosítva lenne a családom. Amúgy 4 000 000 ft-ot fizetne halál esetén illetve különböző mértékű károsodásokra, műtétekre ennek változó százalékát a súlyosságtól függően. Még egyszer köszönöm, még átrágom részletesebben a kártérítési táblázatot, hogy mivel hogy állnánk mielőtt rábólintok. :-)
2015. júl. 22. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:

egy 4 tagú családnak 4M-s BÁRMELY OKÚ halálesetén is fizető biztosításra nem sok az évi 36000 Ft. Egyébként van jobb.

Mi a termék fantázianeve?

2015. júl. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Aranyfokú Balesetbiztosítás a neve.
2015. júl. 22. 20:45
 7/8 Josefinho ***** válasza:

Amiről te beszélsz az csak balesetből eredő halál esetén fizet, egyéb esetben nem.

Ez nem más mint egy sima balesetbiztosítás.

A részleteit nézd meg a szerződésnek, ha meg van, ha nem szívesen segítek.


Nem egy rossz termék, de nem biztos hogy ez a jó megoldás számotokra, illetve a családi csomag nem 3000, hanem 3400 körüli összeg.

Üdv

2015. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Josefinho ***** válasza:
A piacon már vannak olyanok amiknél 3100 ért családi csomaggal a fő biztosított nem 4 milliót kap legsúlyosabb esetben, hanem 18 milliót. Sok lehetőség van :)
2015. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!