Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Uniqua Premium 100 életbiztosí...

Uniqua Premium 100 életbiztosításról mi a véleményetek? Van értelme belemenni?

Figyelt kérdés
OVB-s emberke rámsózotr egy ilyet szerződés megvan de a legelső részletet még nem fizettem be mivel elbizonytalanodtam

2015. máj. 14. 05:06
 1/5 Dávid ***** válasza:

Hú, most nagyon utálni fogsz, de olyan embernek tűnsz, aki nem elég alapos (látom a kapkodó írásodon, hogy nem lenne türelmed elolvasni a 15 oldalas szerződést).


Én sosem kötnék ilyet. Ügynöktől sose fogadj el ajánlatot, mert ki kell fizetni a százezres ügynöki díjat (drága lesz a befektetésed, ami magas kezelési költségekben mutatkozik meg)


Igaz, kamatadómentes befektetés, de még így is drága, mert kamatadót csak akkor kell fizetned, ha pozitív a hozam (van kamat), kezelési költséget meg akkor is, ha épp csökken a pénzed.


A legegyszerűbb befektetések közül a legjobb a magyar államkötvény, infláció felett 3,5% FIX hozammal, kamatadómentes és egyedül is el tudod intézni.


Bankbetétnél külön kell fizetned többszöri tranzakciós adót is, ami apasztja a pénzed a kamatadó felett.

2015. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"OVB-s emberke" Már itt sántít az egész. Egy ügynök nem neked akar jót. Az előző jól írja vegyél államkötvényt sok időt és kellemetlenséget megspórolsz magadnak.
2015. máj. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a TKM költségei:

10 éves tartam esetén: 6,9% évente

15 éves tartam esetén: 5,3% évente

20 éves tartam esetén: 4,5% évente


ha ezeket tudtad, akkor tartsd meg. Ha nem, akkor ne ;)

2015. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, ha azt akarod, hogy ott verjenek át, ahol csak tudnak:


[link]

2015. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sajna belementem.300 ezer forintot buktam,szóval nem ajánlom,ennél bármi más jobb ötlet.
2016. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!