Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Kinek van tapasztala a DAS...

Kinek van tapasztala a DAS jogvédelemi biztosítóval?

Figyelt kérdés
Érdemes? Nem érdemes? Kinek érdemes?

#jogvédelem #jogvédelmi #D.a.S
2016. jan. 12. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, èrdemes. Bővebb infóèrt írj st22lacika youtube-os kamionosnak. Ő nàluk van ès elégedett velük.
2016. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van náluk biztosításom. Már több, mint 3 éve, igaz, ez idő alatt szerencsére nem kellett igénybe vennem a szolgáltatásaikat, szerencsére. Nem tudom, hogy érdemes (én sokkal nagyobb meggyőződéssel fizetem a megtakarításos életbiztosításaimat), viszont ad egy biztonságérzetet, hiszen manapság jól jöhet a jogi védelem a lakásra, autóra is. Azt tudom, hogy nem mindegy kivel kötöd, ha baj van, akkor kit hívhatsz fel. Ha nincs még Das-os ismerősöd, akivel szerződést köss, akkor szólj, mert én csak ajánlani tudom azt, akivel én kötöttem, nagyon korrekt hölgy, sok éve ott dolgozik már.
2016. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút érdemes! Persze megeshet, hogy leélsz egy egész életet anélkül, hogy szükség lenne rájuk, de ha egyszer bajba kerülsz, igen hatékonyak.
2016. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem, abszolút nem érdemes és nem hatékonyak. Én megkötöttem a szerződést, aztán ki is szálltam belőle, mert egyszerűen egy egyszerű ügyet képtelenek voltak kezelni..
márc. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!