Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egyéni vállalkozó (KATA)...

Egyéni vállalkozó (KATA) biztosítási jogviszony?

Figyelt kérdés

KATA-s vagyok, mit kellene látnom az [link] oldalon a Biztosítási jogviszonynál?

Mert semmit nem mutat az előző munkahelyem óta, az meg már egy éve volt..



2016. febr. 18. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A kedvedért beléptem, megnéztem a sajátomat: a biztosítási jogviszonynál be kellett írnom a TAj számot és azt írta ki rá, hogy létező és érvényes a TAJ szám.

Ennyit tudok mondani csak.


Én is KATA-s vagyok.

2016. febr. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! De a TAJ megadása után a bal oldali menüben lehet kattintani a "Biztosítási jogviszony"-ra. Ott egy táblázatban látom az iskoláimat, majd a munkahelyemet, de azóta semmi...
2016. febr. 18. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
mióta vagy KATÁ-s? E.V. vagy? jó magyar szokás szerint kicsit kell várni amíg a NAV beregisztrál a rendszerbe, utána majd már látni fogod.
2016. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Április óta vagyok E.V. Lassan egy éve.

Az 50.000-et fizetem rendesen minden hónapban.

2016. febr. 19. 08:12
 5/7 anonim ***** válasza:
menj el a könyvelődhöz, ő majd elintézi, nálam is ez volt.
2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért emelted ki a válaszodat. én is válaszoltam, hogy mit kellene látnod (első vagyok) és az 5-ös válaszoló pedig konkrét választ, jó tanácsot adott. Ha ez sem felel meg, akkor pedig hívd fel a NAV-ot vagy az OEP-et és ott érdeklődj.
2016. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így egy év után bekerült a biztosítási jogviszonyom a rendszerbe. :D

A jogosultság kezdete is a valós, szóval minden OK.

Azért vicces, hogy kb. 12 hónapba telt. :)

2016. máj. 17. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!