Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Űzletkötő állásról? Mobilker...

Laco717.03 kérdése:

Űzletkötő állásról? Mobilker Team kft-ről lenne szó. Mit takar a vállalkozó jogviszony magában?

Figyelt kérdés
[link] Freewb.hu/ erről lenne szó.

#üzletkötő #Telekom #vállalkozó jogviszony
2015. febr. 16. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az egész egyszerűen röhejes. Ők akarják megmutatni hogy szerezz 250-450.000 Ft-os jövedelmet, mikor ők még egy fizetős tárhelyű és domain nevűt oldalt sem voltak képesek csinálni? A "vállalkozó jogviszony"-ig már nem volt gyomrom elolvasni, de gondolom arra megy ki hogy fizess te minden magad után, nehogy bármi járulékot nekik kelljen, mint egy normális munkahelyen. Ez a legprimitívebb gennyesebb lehúzás. Komolytalan az egész, messze kerüld el őket.
2015. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Furcsa módon már be se jön az oldal.
2015. febr. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

számomra még elérhető az oldal

bár az oldalról nem tudok semmit csak ezt találtam

engem az érdekelne h lehet e ezt csinálni meglehet e élni belőle.

És pontosan mit takar ez a válalkozói azt értem h elvileg a "cégnek" kevesebb a kiadása ami terheli. De mégis nekem menyibe kerülne egy hónapban ?

olyanok válaszát várom aki dolgozik hasonlóan vagy dolgozott

2015. febr. 16. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kevesebbet. A vállalkozóinak az a lényege hogy nekik egy büdös fillért se keljen fizetni utánad. Nyugdíj, tb semmi az ég világon. Csak neked kell a havi több tízezer forintot fizetned, hogy egyéni vállalkozó lehess, akkor is ha egy hónapban annyit meg sem keresel az értékesítéssel. Nem véletlen mondom ezeket. De ha neked ez kell, akkor ugorj bele, majd megtapasztalod a saját bőrödön.
2015. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!