Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Tegnap koccanásos balesetet...

Tegnap koccanásos balesetet okoztam az évforduló pedig jövő héten lesz, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap kb 40-el belementem hátulról az előttem lévő kocsiba. Szerencsére senki nem sérült és komolyabb sérülés nem történt a kocsikban sem. (A vétlen félnek a lökhárító mögötti tartószerkezet benyomódott. Nekem a motorháztető nyomódott be). Most néztem meg a biztosításom és jövő hét pénteken lesz az évfordulóm. Amennyire én tudom nekem, mint károkozónak 5 munkanapom van bejelenti, de így ha ennek eleget teszek, akkor a jelenlegiből bukok 2 szintet, amúgy pedig csak egyet.


Röviden: 6.-án történt a baleset, és 13.-án jár le a jelenlegi szerződésem. 5 munkanapom van bejelenteni.


Ti mit tennétek?



2016. okt. 7. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegy, mit csinálsz. A kártörténetbe a károkozás dátuma kerül be, a bónuszodat meg az alapján sorolják be. Ha jobb besorolást kapsz véletlenül, később úgyis korrigálják.
2016. okt. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.


Utána néztem és kb 130.000 Forint lenne a következő évi biztosítás, ha nem csinálok semmit em. Viszont ha az üzembentartóit megkapja a feleségem, akkor ő neki 65.000 Forintból meg lenne az éves biztosítás és én 2 év után új belépőnek számítok. 2-3 év múlva úgyis szeretnénk kocsit cserélni. Az átiratás pedig ~100.000 Forintból meg van a következő évi biztosítással.

2016. okt. 7. 15:15
 3/3 anonim ***** válasza:
És ez kit érdekel?!
2016. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!