Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Jövő hónapban lesz a barátomma...

Jövő hónapban lesz a barátommal az első évfordulónk és nincs ötletem hogy mit vegyek neki! Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 16:01
 1/4 acelsziv ***** válasza:
2013. szept. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szandy21 válasza:
Mivel nem ismerem a barátod illetve a te személyiségedet sem ezért nem tudok konkrét tárgyakat sorolni viszont a tapasztalatom az hogy sokkal jobban örülnek a fiúk egy olyan dolognak amit te készítesz:) Például készítsd el a kedvenc ételét, teríts meg, gyertyák aztán kényeztető masszázs és stb..:))
2013. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Korán kezded...
2013. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint férfi, avval én is egyetértek, hogy az évfordulón nem a tárgyi ajándék van a toplista élén.

Valóban függ a dolog a korotoktól. Ha leírtad volna, hány évesek vagytok, akkor konkrétabb ajánlatokat lehetne írni. Hiszen egészen mást, és más szavakkal írnám el egy kamasznak, mint egy érett hölgynek. :-)

A tartós apróságok szép emlékek lehetnek, amennyiben együtt maradtok hosszú időre.

Költözés után vagyunk családommal, most értünk oda, hogy a napi életvitelhez kevésbé lényeges dolgokat is elrendezzük. Kezembe került nem egy ilyen ajándék, más néven emléktárgy. Utóbbi szó nagyon találó! Amint kezünkbe kerül egy-egy ilyen tárgy, rögtön felvillannak az emlékképek. :-) Ezen tárgyak szinte bármik lehetnek, akár egy mozijegy is. :-)

Én nejemtől még egy hajtincset is kaptam ismerkedésünk után nem sokkal. Már nem is tudom milyen alkalomból, de máig a tárcámban van egy apró borítékban :-)


A másik fajta jó ajándékötlet az élmény ajándékozása. Lehet az egy rendezvény (színház, koncert, mozi), egy kirándulás, de akár egy kettesben eltöltött vacsora is. Ha van egy kis szervezőképességed kombinálhatod is az ötleteket. Akár egy egész napos programsorozattal. (hasonlóval leptem már meg nejemet, nagy sikere volt) Elvinni egy általa kedvelt helyre, majd ebédelni egy étteremben/vendéglőben, sétálni és talán még egy rendezvénnyel meglepni (nálunk színház volt).

Hozzá kell tennem a mi házassági évfordulónk szinte egybeesik első randin évfordulójával és mindez néhány napra van mindkettőnk születésnapjaitól :-)) Szóval egyszerre 4 alkalmunk is van az ünneplésre :-DD

2013. okt. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!