Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Egy évre befizettem a lakásbiz...

Egy évre befizettem a lakásbiztosítást ez egyik banknál. Alkusz kötötte. Hogy van az hogy még sincs?

Figyelt kérdés
13 ooo ft ot fizettem be. Csekk, szerződés meg van. Bementem a bankhoz egy ügy folytán és közölték nincs megkötve a biztosítás, magának nem volt biztosítása a 13 ooo ft-ot vissza küldjük. Hogy van ez?

2016. dec. 8. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek kapcsan szerintem elso korben az alkuszt kellene meginterjuztatni.
2016. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megfogom kérdezni, de akkor is hogy létezik, hogy csekk, szerződés kiküldve kifizetve és azt mondják ez a pénz a levegőbe lógott, magának nincs biztosítás kötve. Azért kérdem itt a dolgokat, mert a biztosító az alkuszra mutogat az alkusz meg gondolom a biztosítóra fog, de még nem válaszolt az alkusz.
2016. dec. 8. 15:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Na pontosan ezert nem bizok sose semmit alkuszra, kozvetitore, meg harmadik szemelyre.
2016. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pontosan ezért kell alkuszra bízni a dolgokat, mert ha te nem értesz hozzá, akkor kell valaki, aki képvisel a biztosítóval szemben ;)


ki küldte a csekket? biztosító vagy alkusz?

2016. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, aztan meg atbax a biztosito is meg az alkusz is...
2016. dec. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Biztosítótól van a csekk is meg a szerződés is kiküldve.

Egy kisebb ügy miatt derült ki az egész, de azt kérdem én, ha most nagyobb baj lett volna, pl. leég a ház ne adj isten, akkor mi van? Meg amúgy se hagy nyugodni az egész, mert ez tényleg a hülyének nézésnek a felső foka.

2016. dec. 9. 08:37
 7/7 A kérdező kommentje:
Az alkusz azt mondta biztos félre értettünk valamit a bankban. szóval se eleje se vége, de azt szeretném tudni aki benne van pl. egy alkusz el tudja e ezt hibázni. Ha a bank kiküldi a csekket, szerződést, akkor az alkusz mit hibázhatott? Valaki tudja ezt?
2016. dec. 9. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!