Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Véletlenül kötöttem lakásbizto...

Véletlenül kötöttem lakásbiztosítást interneten keresztül hamis címmel, adatokkal egy tesztelős oldalhoz (testbirds). Most kaptam az emailt, hogy tartozásom van. Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés
Csak mert ennyiből simán köthetnék biztosítást valaki más adataival. A nevem, anyám neve, meg a személyim száma van megadva. Szóval igazáól csak lakcímem nincs. Mennyire fognak megtalálni az ijesztő emberek és viszik el a házam?

2015. okt. 24. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
most akkor a valós adataidat adtad meg csak a cím hamis?
2015. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pedig egy lakásbiztosítás esetén elég fontos a cím... ;)
2015. okt. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
52%
le- tartóztatnak
2015. okt. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Címem meg telefonszámom nincs megadva. Valami internetes tesztelő oldalhoz csináltam, ki kellett próbálni a díjszámítást, csak én ügyesen rámentem a végén, hogy "megerősítés", vagy valami ilyesmi. Külföldi vagyok, szóval nincs is Magyaroszági címem meg telefonszámom.
2015. okt. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!