Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosítást melyiknél...

Lakásbiztosítást melyiknél érdemes kötni?

Figyelt kérdés

Legolcsóbb, kevésbé kötözködő legyen...

Vályogház, bitumenes hullámlemez tetővel..


2016. dec. 11. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
netrisk.hu
2016. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
eddig MKB-t mondtam volna, de most már Aegon.
2016. dec. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Aegon. Ráadásul ha náluk van lakásbiztid, akkor most számlanyitási díj nélkül indíthatsz lakástakarékot, a 30%-os állami hozzájárulással. Ebben viszont tudok segíteni.
2016. dec. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes kötözködő, vályogra meg amúgy sem szeretnek kötni. Kérj 2-3 nagyobb biztosítónál ajánlatot és kösd meg a legkedvezőbbet! Alkuszokat kerüld, mert ott az ő érdekük fontosabb mint a tiéd, jól átvernek mindenkit.
2016. dec. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
utolsó, Te egy nagyon hülye ember vagy.
2016. dec. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a hülye, aki nem ért egyet a másikkal és ezt ellenérvek helyett jelzőkkel fejezi ki.

Éveken át számtalan biztosítást kötöttem, tudom miről beszélek. Vályogot csak vegyes falazat címszó alatt tudtam átnyomni a társaságunknál. Nagyon sok mindent tudnék mesélni, ha nem kötne a titoktartás.

2016. dec. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"vályogra meg amúgy sem szeretnek kötni." megvan hozzá a joguk, hogy ne kössenek. Ezért írtam korábban Aegont, mert ha jó állapotú, akkor vállal. ha meg nem, akkor mindegy milyen a falazat.


"Kérj 2-3 nagyobb biztosítónál ajánlatot és kösd meg a legkedvezőbbet!" mondj 1 dolgot, hogy miben a legkedvezőbb bármelyik és megmondom, hogy miért nem az. ;)


"Alkuszokat kerüld, mert ott az ő érdekük fontosabb mint a tiéd, jól átvernek mindenkit."

persze, az alkuszok nem emberek, hanem állatok.

sőt, a pékek is, ne vegyél kenyeret, mert beleköpnek, meg a szemetet is belesütik a kenyérbe.

sőt, az autószerelők is, mert direkt úgy javítják a kocsit, hogy téged lehúzzanak.

sőt, az orvosok is, mert....

sőt, Te is az vagy, mert a válaszoddal már átverted a kérdezőt.


"Vályogot csak vegyes falazat címszó alatt tudtam átnyomni a társaságunknál." ja, hogy át akartad verni a biztosítót és te szívtad meg?.. (Egyszerűbb lett volna egy alkuszhoz fordulnod... :D )


"Nagyon sok mindent tudnék mesélni, ha nem kötne a titoktartás." mesélj, mi az, amit névtelenül, szerződés adatok nélkül nem lehet elmondani?

2016. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!