Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 39ezres biztosításból (kedvezm...

39ezres biztosításból (kedvezményes) 160 ezres? Netrisken a díja alatt vannak a kedvezmények. Azokat az ár ami ki van írva tartalmazza vagy azok még lejönnek belőle? Bővebben lent

Figyelt kérdés
2016 szeptember óta van jogsim.Novemberben volt egy 25000es károkozásom amit a biztosítóm ki is fizetett.39et fizettem a kötéskor,most 160 ezer. Ez normális csak egy 25 ezres kár esetén?
2017. aug. 5. 13:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Mobus 2ben vagyok.
2017. aug. 5. 13:16
 2/7 anonim ***** válasza:
normális. károkozás után, pláne fiatalon és kezdőként durván emelkedhet a biztosításod.
2017. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ez esetben a kedves Uniqa költse ezt az összefet ciánra,és fogyassza el. :)
2017. aug. 5. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
A károkozás összege lényegtelen, 1 okozott kárért 2 bonus megy le a besorolásodból. Ha kicsi a kár ezért megéri megbeszélni a másik autóssal hogy megtéríted neki és kihagyni a biztosítót. Ha pl csak egy lámpa ugrik vagy fényezni kell egy elemet az 30-40 rongy. Persze ha valaki bonus 8-9-10 körül van annak már nem nő akkorát a díj, úgy inkább már biztosítón keresztűl éri meg. Neked mi volt 25 csak kiváncsiságból?
2017. aug. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja azt még elfelejtettem hogy a biztosító felajánlja hogy ha megtéríted nek a kárt akkor marad a bonusod. Így ha papiron 25000 volt a kár akkor kaptál egy levelet hogy ha befizeted nekik akkor marad a besorolásod.
2017. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó,igen kaptam,de úgy voltam vele,hogy nem fizetem,majd emelkedik max 10-20 ezerrel a következő,és akkor.Barátoktól ,senkitől nem is kérdeztem,hogy mi van ilyenkor,nem is híreszteltem,mert az én kocsimon semmi nem látszik. A másik autónak lett egy felületi sérülése,amit gondolom lefújtak. Így lett 25 ezer.Ostoba voltam,hogy nem kérdeztem utána ez van. Nem is az a baj,hogy emelkedett,mert ez nyilván így van.Hanem az,hogy mennyivel,mert mindennek van határa.Beleraktam a 10 hónap alatt(nem mondom,hogy tudok vezetni) 28 ezer kmt,és ennyi "balesetem" volt csak,ez is bambaságból,ahol én voltam a hibás. Nem gond,majd negyed évente összekaparom. De az illetékesnek kívánom,hogy költse gyógyszerre szívből. Remélem (bár kicsi az esély rá),de olvasod. :)
2017. aug. 5. 18:28
 7/7 xswerdy ***** válasza:
mindenképpen kalkuláld újra a biztosítást, ennél azért találhatsz kedvezőbbet.
2017. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!