Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Az Allianzhoz megyek dolgozni....

Az Allianzhoz megyek dolgozni. Irodai munka. Ha nem sikerül kötnöm szerződést nem kapok fizetést? Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 31. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Banknak nincs is terméke, kezdjük azzal.

Max. a bankkártya lehet "termék".

2018. febr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"A fuggetlen tanacsado, az mar valami, mert ot az is erdekli, hogy nekem melyik jo"


Vagy inkább azt adja el amiből a legnagyobb jutaléka van. Nincs független tanácsadó, csak többes ügynök, alkusz.

2018. febr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 fredike ***** válasza:
100%
13 évig voltam a Signal biztosítónál, természetesen mint vállalkozó. Nem volt alapbér csak a jutalék. Utána átmentem ingatlanozni, kár volt. Ha tudsz könnyen kapcsolatot kialakítani /10-15 másodperced van rá/, jók az idegeid, könnyen tudsz telefonon kommunikálni akkor szép jövedelmed lehet. Persze kell egy jó könyvelő is.
2018. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Van alapfizetés de csak 1 évig, de csak annyi, hogy a vállalkozásod adóját kitudod belőle fizetni. Viszont ha kilépsz 1 éven belül, vissza kell fizetned.

Csak vállalkozóként tudsz ott dolgozni, jutalékos rendszerben.

Biztos nem tudsz ennél jobb munkát? saját tapasztalat...

2018. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs alapfizetés. Kezdő támogatás van, amihez aktivnak kell lenni, nem alapból jár.
2018. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!