Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » 70 év környékén van még...

70 év környékén van még lehetőség arra hogy valaki életbiztosítást kössön?

Figyelt kérdés

2018. febr. 18. 10:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme. Mégis mit vársz tőle? 70 éves kor felett a biztosító úgy tekinti az embert, hogy bármikor meghalhat. Így értelmes biztosítást tuti nem lehet kötni.


30 éves egészséges emberre érdemes nekik sok milliós biztosítást kötni. Ott jó eséllyel nyernek rajta, de azt is felmondják ha 60-at betöltöd.

2018. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 fredike ***** válasza:
Signal Iduna Biztosító. Nekem is van hasonló biztosításom.
2018. febr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én azt mondom üzletkötőként mint amit már leírtam hogy csak lakásbiztosításba kössön életbiztosítást.Én személy szerint ha van egészségügyi probléma családtagnak is csak így kötnék.Ha nincs akkor mint mondtam lehet kötni egyéb életbiztosítást is de arra készüljön fel hogy nem lesz olcsó.További szép napot!
2018. febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
S mennyivel másabb a lakásbiztosításba kötött életbiztosítás mint a sima életbiztosítás? Anyumnak van olyan hogy személyi biztosítás, de hogy az valójában mit takar, azt nem tudom...
2018. febr. 23. 15:25
 15/33 anonim ***** válasza:
72%
A 80 éves anyukám azt mondta, hogy inkább ebbe rakja a pénzét, mintsem hogy tartós tejet vegyen. :-))
2018. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Annyival másabb hogy limitálva van a biztosítási összeg 2 millió forint a maximum,legalább is amit én értékesítek,és 70 éves kor fölött a biztosítási összeg 20%-a kerül kifizetésre.
2018. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Értem! Magyarul jobban megéri ha a lakásbiztosításba kötjük bele az életbiztosítást? A családi biztosítás mit takar? Édesanyámnak van olyan...
2018. febr. 26. 12:23
 18/33 A kérdező kommentje:
Illetve bocsánat, nem családi hanem személyi biztosítása van...
2018. febr. 26. 12:24
 19/33 anonim ***** válasza:
Ha a lakás biztosításba rakjátok,akkor édesanyádra is fog vonatkozni.Mindenkire aki lakóhely szerint be van jelentve az adott ingatlanra ezért nevezzük családi életbiztosításnak.A személybiztosítás azt jelenti hogy valószínűleg édesanyádnak van saját részre biztosítása amiben ő a biztosított,gondolom az régen megvan neki,azt tartsa is meg.Azt kellene tudni mire ad fedezetet az ő személybiztosítása.
2018. febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Mármint hogy érted azt, hogy mire ad fedezetet anyum személyi biztosítása? Amúgy igen, elég régóta meg van már neki. Tehát ha családi életbiztosítást kötök, az mindenkire vonatkozik, aki az adott ingatlanban lakik?
2018. febr. 27. 18:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!