Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Union biztosító (bécsi székhel...

Union biztosító (bécsi székhelyű - ha jól tudom). Mik a tapasztalatok, megbízható -e, érdemes-e vele biztosítást kötni?

Figyelt kérdés
Egyelőre nekem nem tűnik túl megbízhatónak, előzetes tranzakció során sokat tévesztenek (adatokban) - szétszórtság, kapkodás a tapasztalatom - de kíváncsi vagyok másokéra is.
2018. ápr. 23. 09:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
Fenét keverik az Unikával…. Az Union egy rohadt maffia szövetkezet, folyamatosan károsítják és átverik az ügyfeleket. Már számtalanszor meg is birságolták őket pár tíz millió forinttal aminek persze semmi hatása nem volt. Felkellene számolni ezt a rohadt pénzmosodát. Kerülje mindenki!
márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi!!
márc. 22. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!