Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Vizkàr keletkezett a lakàsunkb...

Vizkàr keletkezett a lakàsunkban, mit fizet a biztosito ha nincs semmiröl szàmlàm?

Figyelt kérdés

A felsö szomszedunk nem zarta el a csapot es elment otthonrol.

Delutanra mire hazaertünk ataztak a falak,allt a viz a padlon.

Viz csöpögött a butorokra.

3-4 butorunk mar felpuposodott,a tvk is tönkrement

Ma jön a kàrfelmerö,de nincs semmiröl szamlank,sajnos a ferjem szerint nem voltak fontosak igy kidobalta öket egy szortirozas közben mig nem voltam otthon.🤨Eléggè mérged vagyok rá.

Remèlem ebböl tanult most.

Szoval szerintetek mire szamitsunk?Mindent all a biztosito de arakat nem tudok felmutatni


2018. nov. 29. 08:35
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A lefolyot nem dugitotta el

mert uj lako,kedden törtent ez a „baleset“

elötte nap hetfön kezdett el becuccolni es a konyhaban nincs meg butor

csak a csap log a falbol.

Nem reg derült ki h a csapra ratett egy dobozt elment itthonrol

vszinü ez a doboz a sulytol megcsuszott es megnyitotta a csapot

Szoval jol bemutatkozott...

Jah es ma lejött a karszakertövel meg több ember is jött

voltak ma 10en.es a csaj annyit sem mondott h azert sajnalja v vmi

2018. nov. 29. 20:27
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha jól értem itt nem is a számla hiánya a probléma, hanem a kidobott, tönkrement tárgyak kidobása. Ha nem tudod felmutatni, hogy ott egy elektromos készülék volt, ami a víztől ment tönkre, akkor a kárfelmérő mit tudna felmérni rajta? Semmit. Szóval ha értékes dolgokat dobott ki a férjed, akkor ideiglenesen hordjátok vissza, aztán majd a kárfelmérés után kidobhatjátok.
2018. dec. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Szamlat dobta ki regebben,4-5 eves butoraink vannak

a tonkrement targyakat termeszetesen megtartottuk

sot minden a helyen van...

2018. dec. 4. 06:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!