Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A limitmentes egészségbiztosít...

A limitmentes egészségbiztosítás valóban limitmentes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tervezek kötni egészségbiztosítást a családra, de még járom körbe a témát. A limitmentes tényleg az? Ha előzménybetegségre is köthető, akkor vajon a diagnosztizált diabétesz beleszámít? Vagy csak azok a betegségek, amik nem igényelnek kontrollt? És mi a jó a biztosítónak ebben egyáltalán? Onnantól kezdve orrvérzésig lehet magánba járni? Gyereknek megéri kötni? Mert ha pl fül orr gége rendelés kell sürgősen, akkor nehogy két hét múlva kapjak csak időpontot.

Jártas a témában valaki?


2019. jan. 4. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2019. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én még olyannal nem találkoztam, ahol ne lettek volna bizonyos korlátozások. Konkrétan melyikre gondolsz?
2019. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A Privatemed next deluxe csomagjára, jelenleg azt néztem ki, a gyerekeknek pedig a gyerek csomagot.
2019. jan. 4. 09:41
 4/17 anonim ***** válasza:

Szolgáltatási limitek:

[link]

Kiegészítők:

[link]

2019. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem ezt a tájékoztatót, ezért kérdezem, hogy mi lehet a bukta benne?
2019. jan. 4. 11:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyibe kerül egy ilyen deluxe csomag?
2019. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt kellene megkérdezni, hogy a környéketeken kikkel vannak leszerződve. Mert jól hangzik, hogy van sok elfogadó hely, de mondjuk vidéken lehet, hogy csak elég távol van olyan hely, ahová lehet menni. És úgy olvastam, először fel kell hívni őket, hogy menni szeretnél valamilyen vizsgálatra, ők szerveznek le neked helyet és szólnak, mikor és hová mehetsz.

Ezeket mindenképpen tisztázni kellene.

2019. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
12ezer a férjemnek, és gyerekeknek fejenként 5500.
2019. jan. 4. 19:20
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt kell megfontolni, hogy jártok-e annyit orvoshoz, hogy megérje.
2019. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Műtét, beavatkozás esetén a fontosabb dolgoknál egyáltalán nem fizet (pl. fogászat), a legtöbb dolognál pedig 25%-ot térít, itt van hozzá a lista: [link]

Szerintem akkor éri meg, ha szűrővizsgálatokra szeretnétek járni, azokat tényleg fedezi, de ahhoz viszont szvsz túl drága.

Diagnosztizált cukorbetegségről nincs sehol szó, de pl. ha valaki volt már valaha rákos, akkor az arra vonatkozó csomagot nem rendelheti meg - ezért valószínűnek tartom, hogy cukorbetegség esetén is van valami korlátozás.

2019. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!