Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mikor kellene megjönnie a...

Mikor kellene megjönnie a biztosítási kötvénynek?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem itt, mert remélem, nem egyedi eset, hanem minden lakáshiteles, aki nem függetlenül kötötte a biztosítást, hanem a bankon keresztül, hasonlón ment át.


Lakáshitelhez kötöttem biztosítást a kölcsönszerződés kötésekor, a bank közvetítésével. Azt mondták, hogy postán meg fogom kapni a kötvényt, amit majd be kell vinnem. Szerződés szerint a határidő a folyósítás utáni 30. nap. Ez a határidő lejárt, de én még nem kaptam kötvényt. Ez normális? Két hete kaptam az első számlát, amit befizettem egyből. A számlafizetés összefügg a kötvénnyel, vagy azt egyébként is ki kellene küldeniük? Biztos, hogy nem a bank kapná meg a kötvényt, amiért nekem kéne bemennem (szóval fordítva, mint amire emlékszem)?



2019. márc. 14. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Te kapod, valszeg elkeveredett. Telefon.
2019. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kellett volna addig befizetnem, amíg nincs meg a kötvény? Vagy addig nem adjak ki a kötvényt, amíg nincs befizetve?
2019. márc. 14. 11:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettől független. Tudom, biztosítózom, a kv. csak egy papír, semmi extra. Hívd fel őket, egyeztess címet, lehet félrement.
2019. márc. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!