Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Reális ez a negyedéves biztosi...

Reális ez a negyedéves biztositási csekk amit kaptam?

Figyelt kérdés

Egy saab 93 2004 tipusu gepjármű / női sofőr / 10 éves jogosítvány / balesetmentes /


A kocsi 1 éve van csak nálam de nekem ez egy kicsit soknak tűnik.


Kép: [link]



Nem okoskodni akarok csak kerdezem , a maradek háromnegyed év is hasonló...



2018. szept. 3. 19:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez meg az utána következő: [link]
2018. szept. 3. 19:09
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Reálisnak tartom.


Mivel 1 éve van kocsid, A00-ból indulsz v talán már B01

Ha Budapesti vagy még drágít a dolgon, bár nem tudom mekkora motorja van a kocsinak, de gondolom nagy, ha ennyibe kerül.

Azon kivűl lehet olyan biztosítnál vagy akinél drága


pl nekem: segédmotorra 14e ft lett volna idén, de váltottam kötelezőt és most 6500ft lett

a kocsimra 75e ft 1 évre, ha negyedévest kértem volna 85e ft lenne, és ez a legolcsóbb volt! pedig kb hasonló az autóm (2005-s nissan) Biztosítás.hu-n néztem meg melyik biztosító mennyit ajánl és úgy választottam ki, van amelyik simán 250e ft-ot is elmer kérni... 2-3 évi bizti pénz többe kerül mint a kocsim, vicc.

2018. szept. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1.3 swift van. 19 ėves szekėr. Autó 19 ėve van a nevemen. Balesetmentesen. 6500ft/negyed ėv.
2018. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a bő válaszokat, ezekszerint akkor nem kirívó.


2.2 motor van benne . Megéri váltani biztosítót vagy elenyésző az árkülönbség?

2018. szept. 3. 19:54
 5/10 A kérdező kommentje:
A jelenlegi az alianz
2018. szept. 3. 19:56
 6/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%

Allianz általában jó drága, lehet, hogy nem ártott volna váltani. Majd jövőre...

Nekem 23000 az _éves_ díjam. Igaz én vidéki vagyok, B09-ben.

2018. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Allianz általában első évben a legolcsóbb, utána meg a legdrágábbak közé tartozik. Meg ugye negyed évesbe drágább mintha egész éves lenne, a csekk még dob rá ahelyett fizethettél volna kártyával.

Megy majd lejjebb is.

Amúgy netrisken megnézed hogy ha most vennéd az autót, jelen pillanatban mennyi lenne a biztosításod, aztán hasonlítsd össze

2018. szept. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Az Allianz sokat drágult most. Mindenkinek joga van váltani, mondd fel, keress olcsót. Én itt dolgozom, időnként üf. szolgálaton és már hülyét kapok hogy mennyien jönnek nyavalyogni. Drága? Ez van, váltson, 2 perc lemondani. Máskor meg olcsóbb lesz. És mindenkinek el kell magyarázni a "veszélyközösség" "kárhányad" és "kártérítési számla" fogalmait.
2018. szept. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Helyedben váltanék biztosítót és mindig forduló előtt lecsekkolnám kinél mennyi lenne


Nekem a nissanra 75e Ft volt köbe-nél

Most szerintem Allianz van, mert az volt olcsóbb


Egyébként a 2.2s motor elég nagy, így mindenképp reálisnak érzem a jelenlegi biztositásod díjat, főleg mert nem hasonlitottad össze a többi biztosító ajánlataival.


De most is megtudod nézni biztosítás.hu N, hogy kinél mennyi lenne.

2018. szept. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem túl gyakori típus, erős motor, nagyobbacska autó, 1 éves biztosítás, tehát még A0. Drága, de nem kirívó.

Függ attól is, hol élsz, hány éves vagy és persze ugyanarra a kocsira más-más biztosítónál is hatalmas különbségek lehetnek.

Évfordulókor mindenképp érdemes megnézni pl. Netrisk-en, hogy nem jössz-e ki olcsóbban más biztosítóval.

Nekem egy most 11 éves Suzukira, B10-ben kerül évi 22 ezerbe, de pár éve volt 10 ezer is, folyton változik.

2018. szept. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!