Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Generali magánnyugdíjpénztárná...

Generali magánnyugdíjpénztárnál írtam alá papírt még februárba, pályakezdő voltam s elvállaltam egy ügynöki munkát, nem sokkal a nyomtatvány kitöltése után eljöttem, persze nem fizettek ki! s a magánnyugdíjpénztártól sincs papírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
új munkahelyem van,s nem tudom mit csináljak,mert így nem tudnak felvenni,h nem tudom a saját adataimat!Nem tudom igazolni h oda már írtam alá papírt,de ha másikat meg kötök??? Kérlek segítsetek!!!
2010. júl. 7. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Bemész a Generaliba és szépen megmondod hogy kérnél egy belépési nyilatkozat másolatot. És kiadják:)
2010. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a válaszod,felhívtam 3 központjukat is nem találtak a nyilvántartásukba,de pénzt vontak tőlem!! jó nem??? úgyhogy most kötök náluk új belépési nyilatkozatot....remélem nem lesz több bajom ebből a hercehurcából! :(
2010. júl. 9. 14:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy fenti hozzászóló megmondta ... regisztrálva vagy...
2010. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!