Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Ha 1 évig nem fizettem a...

Ha 1 évig nem fizettem a Fundamentát de nem mondták fel a szerződést akkor ha befizetem a tartozást akkor folytatódhat?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igényeltem áthidaló megoldást mert azt hittem pár hónapon belül rendeződik a helyzetem de mar több, mint 1 évnél tartok es csak most rendeződött, most szeretném folytatni.
2019. jún. 16. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne a kapcsolattartódat vagy a Fundamentát felhívnod, hiszen ők tudják, hogy felmondták-e már a szerződésedet vagy sem, hogy mi a helyzet vele?
2019. jún. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szűnik meg, csak nem jár rá a 30%. A költségeket/jutalékot a számlanyitási díjban veszik el az elején egyben úgyis.
2019. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem történik semmi, csak nem kapsz utólag rá állami támogatást.
2019. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolso: ha befizetem a tartozást, es utána fizetem rendesen a 20 ezret havonta, akkor arra mar jár az állami támogatás ugye?
2019. jún. 17. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. jún. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!