Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet részvényeket...

Hogyan lehet részvényeket vásárolni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és be szeretném fektetni a megspórolt pénzem, lehetőleg hosszútávra.


1 millióból vettem állampapírt, még van 150 ezer forintom ,amit részvényekbe fektetnék, lehetőleg hosszútávra valami nagy múltú és sikeres cégbe.


Na most vagy 5 weboldalt megpróbáltam, de annyira átláthatatlan az egész, hogy egyszerűen a számla nyitás is borzalmasan nehéz. A legtöbb oldal csak USA-ban lévő lakcímmel, telefonszámmal enged regisztrálni.


Most az fxpron végig ment a regisztrációm, de olyanok vannak ,hogy mt4 számla típus vagy mt5, illetve 1:30 tőkeáttét?

Rákerestem, hogy ezek mit is jelentenek, de csak 100 oldalnyi rizsát találtam, érdemi válasz sehol.


Tudtok esetleg egy könnyen átlátható nem labirintus szerű odlalt ajánlani, ahol egyszerűen csak veszek részvényeket egy kattintásra aztán ha úgy tartja kedvem eladom? (mindenféle mt4 meg mt5 meg xzy számla típús meg áttét nélkül nélkül)


Köszönöm!



2019. aug. 3. 17:57
1 2
 11/15 anonim válasza:
Ez mekkora egy buta kamus troll :D
2019. aug. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Álmaidban...
2019. aug. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Te beszélsz az álmaidról :)
2019. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ennyire biztos vagy magadban, miért nem lottózol?


Amúgy egyesed sem lenne. :D :D :D

2019. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 rmokus86 válasza:

Akinek tényleg jó bevétele van vagy megtakarítása az nem érzi úgy hogy kérkednie kell vagy versenyeznie :D


Amúgy érdemes kiszamolo.hu -t olvasgatni, illetve vásárlásra az alábbiak:


EU: ishares, SPDR (ezeken keresztül etf, hybrid, eu állampapír, stb.)

HU: kbc equitas, ERSTE bróker

2019. aug. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!