Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az ügyfelem konkrétan szerelme...

Az ügyfelem konkrétan szerelmet vallott nekem. Ti hogyan kezelnétek?

Figyelt kérdés

Pénzügyekkel foglalkozom, az egyik új ügyfelem viszont az elejétől túlságosan kedves volt. Elvált férfi, tőlem jó 15 évvel idősebb, egyértelművé tettem azt is hogy van párom, így nem tulajdonítottam a bókoknak különösebb jelentőséget. Elvált férfiaknál amúgy is elő szokott ez fordulni, kicsit újra szabadnak érzik magukat, nincs ezzel gond.


Ma viszont kaptam tőle egy hosszú és meglehetősen fura hangvételű sms-t, amiben olyanokat ír, hogy rég nem tapasztalt érzéseket indítottam el benne, meg hogy ha lehunyja a szemét engem lát... a gondolattól is kiráz a hideg. Persze itt is kitér a barátomra, hogy mennyire szerencsés, illetve ígéretet tett hogy nem fogja ezt a továbbiakban felhozni. De nekem ez így is borzasztóan kellemetlen, nem tudom mit reagáljak rá.


Miért ír egyáltalán ilyet? Ti hogyan kezelnétek?


2019. aug. 5. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem ertem, ahhoz eleg erett vagy, hogy vallalkozz, de egy ferfi kozeledeset nem tudod leallitani??
2019. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg - írd meg neki - egyértelműen a szituációt. Ha ebből sem ért akkor add le az ügyfelet...
2019. aug. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Közöltem vele többször egyértelműen, hogy párom van. Mikor soknak éreztem bármit, visszautasítottam. Mégis ilyeneket írt ma. Ezért nem értem, ettől hogy legyek egyértelműbb?

2019. aug. 5. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki ha nem érti akkor a párod majd elmagyarázza...
2019. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pupusz ***** válasza:
100%
Emelj neki drasztikusan árat. Vagy kifizeti és bókolhat érte, vagy lekoccol. Mindkettővel jól jársz.
2019. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Az is lehet, hogy pszicho, aztán majd egy idő után bekattan.
2019. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!