Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy Dr Martens...

Rendeltem egy Dr Martens bakancsot erről a bizonyos oldalról: www.dragonnestsource.com Viszont nem voltam elég figyelmes és most már van egy erős gyanúm mintha ez az oldal kamu lenne, valaki rendelt már innen vagy tud róla valamit?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
igényes...engem átirányít egy napszemüveg webshopra...szóval szerintem azt a pénzt buktad.
2019. aug. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha kartyaval fizettel, AZONNAL TILTASD LE!
2019. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen ha telefonról nyitod meg egy szemüveg webshop jön be, gépről pedig egy dr martens webáruház.. érdekes
2019. aug. 5. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
gépről nyitottam én is.
2019. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nincs a kártyához internetbank így nem tudom megnézni hogy valóban levonták e, tegnap rendeltem meg de most már kezdek nagyon parázni, elvileg 1 éve működik az oldal hogy nem tettek még ez ellen semmit?
2019. aug. 5. 18:16
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Bakker, nem szamit, hogy levontak-e vagy nem, a lenyeg, hogy megadtad a kartya adatait. Ne legy suger! :D
2019. aug. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Már felesleges letiltatni, charge backet kell kérni
2019. aug. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 30, de akár 50cipőt is felpróbálok mire akad 1 megfelelő méretű, farmernél 92-nél feladtam. Másoknak úgy néz ki nagyon megy neten keresztül is :)
2019. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

"Már felesleges letiltatni, charge backet kell kérni"


Majd kersz egyenkent chargeback-et valahanyszor a csalok megterhelik a kartyad?

2019. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

A szerver ip címe alapján már lassan 1 éve hogy működik az oldal, ha kamu az egész nem kellett volna már beszüntessék vagy valami?

Ha tényleg átvertek és bemegyek a rendőrségre ezzel tudnak valamit kezdeni?

2019. aug. 6. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!