Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Paypal refund-ot a vevő 1...

Paypal refund-ot a vevő 1 adott tranzakciónál csak 1x tud kérni? Ha az 1. lezárult ( megbeszéltük), újból ugye nem nyithatja meg?

Figyelt kérdés

Üdv!

Röviden arról van szó hogy eladtam valamit, legalább 15 kép volt a termékről, minden le volt írva. A vevőm miután megkapta, azzal gyanusított hogy amit küldtem az Fake, nem eredeti. Én az adott termékkel több mint 15 éve foglalkozok, soha nemfoglalkoztam Fake cuccokkal. A vevő elinditott egy refundot és azzal indokolta a Paypalban hogy csaló vagyok, nem azt kapta...stb. Én utána több száz mondatot írtam neki, különböző oldalakkal, személyekkel be lett bizonyitva hogy csak ő nem értett hozzá. Ezután bocsánatot kért és visszavonta az ügyet, mondta is hogy sajnálja, tudja hogy megvette és megkell tartania de próbaképp szeretné megkérdezni hogy visszavenném e a terméket. Na ez nekem nem tetszett és mondtam neki hogy mindent tisztáztunk, azt kapta amit megvett, nekem nincs módomban az hogy visszavegyem, innentől már az ő tulajdona. Itt átváltott fenyegető hangnembe és követeli vissza a pénzét és újra megakarja nyitni az ügyet, refundot kérni. Valahol mintha azt olvastam volna hogy 1 adott tranzakciónál csak 1x lehet ilyen kérni, tehát ami egyszer lelett zárva onnantól már nincs újra refund. Azt hozzáteszem hogy az ügy még nem került vizsgálat alá, kb 8 órán keresztül volt jelen és utána vonta vissza. Lehet hogy nem teljesen tiszta amit írtam, de hátha valaki érti és otthon van ezekben a dolgokban. Előre is köszönöm a választ!



2019. aug. 9. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak egyszer lehet. De ha lehet is újra, tudod bizonyítani, hogy azt kapta amit vett, így nem lesz baj.
2019. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvileg tudom bizonyitani, a beszélgetések levannak mentve...tehát ha sikerül megint valamit elérnie, az egészben akkora ellentmondások vannak hogy nekem kell igazat adni. A probléma az hogy a Paypal leginkább csak a vevőket védi, eladóként elég nehéz elérni bármit is. Évek alatt volt 2 ügyem, ott is hiába adtam be mindent, mindig a vevőnek adnak igazat.
2019. aug. 9. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!