Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi számít nektek nagyobb...

Mi számít nektek nagyobb kiadásnak?

Figyelt kérdés
Korábban, amikor rosszul kerestem, akkor nálam ez a határ olyan 10000 Ft körül húzódott. Ha valami ennél drágább volt, akkor erősen elgondolkoztam azon, hogy megvegyem-e, illetve fájt kiadni ilyen összegeket. Nektek mi ez az összeg?

#💴💳💰💷
2019. aug. 11. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Ez attól függ mire.


Egy palack víznél 800 forint-nál már azért elgondolkozok.

Egy órára 2 millió felett.

Egy pólóra 60 ezer felett már erősen el kell gondolkodni.

Egy cipőre 120 felett.

Autóra 20 felett.


Szóval attól függ, nincs egy konkrét összeg szerintem. Mert 10 ezer forint felett nem veszel egy palack vizet, de vennél egy autót. Na erted mire gondolok.

2019. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nagyobb kiadásnak számít ha mondjuk új mosógépet vagy hűtőt vagy akármilyen minden napokra szükséges eszközt kell pótolni. Mondjuk egy cipőért 10 ezret nem sajnálok, 20-ért már ritkábban veszek. Heti nagy bevásárlásra nem sajnálok 20 ezret mert fontos dolgokat veszünk. Attól mit veszel ahogy az első válaszoló is írta.
2019. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk amikor megvettem a 13. Lakaaomat 125 millioert az már nagyobb kiadas volt
2019. aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkoromban 5.000 forint nagy kiadás volt a családomnak, egyetemista koromban 10.000 ft nagy pénznek érződött, most inkább 50.000 felett kezdődik a lélektani határ. Egy új jobb minőségű sütőre, vagy mosógépre már lehet inkább pár hónapot félreraknék és nem egybe fizetném.

Ruhára-szórakozásra 10.000 forint felett már nem nagyon adok ki, megtehetném, de az már "fáj" kiadni. Kivéve nyaralás.

2019. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!