Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés
Sasszemu nevű felhasználó kérdése:

Ha a lirábol előrendeltem egy könyvet akkor megjelenés után mikor szálitják mindenképp kapok SMS-ben üzenetet vagy azt be kellett állítani rendeléskor?

Keress kérdéseket hasonló témákban: könyv, rendelés, házhozszállittás

aug. 13. 10:06  Privát üzenet  

A válasz

Én csak egy dolgon gondolkozom, de azon nagyon:

Az ilyen dolgokat a kérdezők vajon miért nem KÖZVETLENÜL A BOLTTÓL kérdezik meg? Sokkal gyorsabb és pontosabb választ kapnál, mint itt, a gyakorin.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont aug. 13. 11:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a líra.hu-n előrendeltem egy könyvet, akkor mikor szállítják? A megjelenés napján, vagy pedig onnan számítva 1-3 munkanap?
A munkaügyi központban a csoportos tájékoztatón kötelező a megjelenés?
Előrendeltem egy játékot a Konzolvilágtól ami Október 20-án jelenik majd meg. Már a megjelenés napján megérkezik hozzám vagy még várnom kell utána?
Előrendeltem egy játékot, de a megjelenés napján még nem lesz hozzá PS4-em. Viszont mivel előrendeltem jár hozzá pluszban DLC. Ha később tudok csak játszani vele akkor attól még...
Mennyibe kerül egy hirdetés egy weboldalon?
Ha előrendeltem egy játékot, akkor a megjelenés napján hozzák?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!