Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék gyorsan...

Honnan szerezhetnék gyorsan pénzt?

Figyelt kérdés

17 vagyok, de tiszta csóró máskülönben: félreértés ne essék, a családom anyagi helyzete kielégítő, bőven jut kihelyezni, és félrerakni: a szüleim mégis zsidók velem szemben, pedig mindent megteszek amit kérnek. Nyáron nem tudtam dolgozni egy kötelező gyakorlat miatt, és utána sem bírtam volna bent maradni mert nehezen bírtam azt a 8 órát is, nem még 8at (elég gyenge vagyok, de nem nyeszlett, és rendkívül makacs, kitartó a munkában) A nagyszüleimtől szégyellnék kérni, hiába segítek nekik is sokat (nem is várnám el soha), és eladni sem nagyon merem a saját cuccaimat, mert az olyan mintha koldulnék, nem engedné meg a morálom. Nagyon sz*r érzés hogy a legkevesebbért is könyörögnöm kell, amíg látom hogy az osztálytársaim szinte urizálnak, egy kilométerről is autóval járnak.

Tipp-mixre meg lottóra gondoltam de az olyan bizonytalan!


2019. aug. 13. 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kb. annyira komolyak az ilyen válaszok, mint maguk a kérdések: az illető nem akar dolgozni, de pénzt könnyűszerrel és gyorsan szívesen keresne. Olyan, mintha egy kövér ember beírná, hogy nem akar mozogni, de azért áruljuk már el neki, hogyan kell mégis lefogyni. Nonszensz.
2019. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, hogy a kérdésre is válaszoljak: kérdező, jelentkezz egy diákszövetkezetbe, és akár péntek délutáni, 4 órás munkára, hétvégén akár 8 órásra is mehetsz - nem halt bele még senki.

Meg aztán az is lehet, hogy a szüleidnek nem tetszene, így aztán talán kicsit bővebben csepegtetnének.


Amúgy azért érdekelne, mit jelent az, hogy "zsidók velem"? Lehet, hogy csak nem hagyják, hogy hülyeségekre elszórd a pénzt...

Mennyi pénzt kapsz tőlük?

2019. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyorsan kell a pénz. Mondjál nekem pár melót ahol nem kell effektíve dolgozni és gyorsan kapsz pénzt...

Nagyjából a prostitúció marad... Na ezért asszociálnak sokan arra...

2019. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 jack5 válasza:
Vbuck hack.
2019. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!