Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bitcoin, kriptorobot automatik...

Alexcosta kérdése:

Bitcoin, kriptorobot automatikus kereskedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. én szkeptikus vagyok ebben az egészben, de szeretném kikérni a ti véleményeteket ebben. Szóval van ez az oldal bitcoinmillionarepro, ahol hangsúlyozom,hogy azt állítják, ha regisztrálsz és befizetsz 70 ezer forintot, akkor automatikusan kereskedni fog neked egy rendszer egy oldalon. Persze minden tőle telhető legnyereségesebb formában. Tudom, ez eléggé humbuknak hangzik a legtöbben ezt mondanák, de én mégis kikérném a véleményét,azoknak,akik értenek ehhez,vagy netán kipróbálták. Elvileg befizetés után megy a kereskedés, és elég szép pénzeket lehet vele keresni. Tényleg mi történhet,ha befizeted, vajon jól behúznak és ennyi?

2019. aug. 14. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

InsideBitcoins gives Bitcoin Millionaire Pro a 5% legitimacy score – Legit trading robots must score above 70%

This trading robot has an accuracy level of zero percent – Top trading robots have an accuracy level of above 99%

Bitcoin Millionaire generally has negative online reviews – The majority of people who have tried this robot report enormous losses

2019. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi MINDIG az üzemeltetőnek jó. Minden, ami tömeges, azzal csak veszíteni lehet (vagy annyira aprópénzt nyerni, amiért meg nem éri meg).
2019. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, tanulj és utána akarj ilyen dolgokkal foglalkozni.
2019. aug. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kriptorobot. :D Dolgoztam egy cegnek, aminek volt egy automata tozsdei kereskedo rendszere, az hozott minden honapban stabilan vagy 5-10%-os profitot. De ne tudd meg, milyen phd-s kockak agyaltak rajta folyamatosan, elemezgettek a bejovo adatokat, finomhangolgattak a strategiat, mindenfele vedekezesi rendszert dolgoztak ki, hogy a piac ugrik/zuhan egy nagyot, idoben kiszalljon kis veszteseggel es ne vigye el a teljes tokejuket. :D
2019. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van ilyesmi, aztán vagy minden esetben működik ami jön, vagy bukik egy hatalmasat. tehát kockázat mindig van. vagyis ha nyersz akkor leszednek rólad jutalékot, ha buksz akkor meg te vesztesz nem ők. az ötlet jó, hihető csak egy valamit nem szabad elfelejteni: attól, hogy valami igaz lehet még nem feltétlenül igaz. vagyis vagy igaz vagy tényleg csak balekokat keresnek. a kérdés inkább az, hogyan lehet megállapítani, hogy ebben az esetben melyikről van szó?
2019. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dharma9 válasza:

Szia!Ezzel találkoztál e?

[link]

Innen hallotam róla(rtl-t,billet még nem volt időm át nézni, h igaz e)...

[link]

2020. márc. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!