Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék külföldön dolgozni....

Ssdff kérdése:

Szeretnék külföldön dolgozni. Igaz, hogy egy közvetítőnek sem szabad elküldeni a személyigazolvány vagy egyéb személyes adatot tartalmazó igazolvány fényképet?

Figyelt kérdés

Mert vissza élhetnek vele?


Én úgy gondom, hogy szerződés aláírásakor szabályos, ha lefénymásolják.


2019. aug. 16. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Eleve ott a gond hogy egy közvetítőre kell bíznod magad. Elég rég EU tagok vagyunk, gondolom nem kell ecsetelnem a sok történetet hogy mennyi az átvert ember? De nem kell nekem hinni akkor.
2019. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam Németországban egy barátommal, tőlünk elkérték előre a személyit és azt hiszem a bankszámla számot, mert így előre eltudtak intézni egy két dolgot és mire kimentünk addigra vagy folyamatban volt vagy már kész is volt egy két szükséges irat. De nyilván csak olyan helyre küld el akikben megbízol.
2019. aug. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!