Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek is egy nagy kamu...

Szerintetek is egy nagy kamu a plussz500?

Figyelt kérdés

Nyitottam rajta egy demo számlát és elkezdtem ott rajta "játszani".Vettem és adtam el részvényeket és kb 70-75%-ban sikeres voltam.


Viszont gondolom ahogy elkezdenék ott élesben igazi pénzzel tőzsdézni biztos veszteséges lennék.


Szerintetek?



2019. aug. 20. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

A való életben emelkedtek a vásárolt részvényeid árai? Mert ha igen akkor nyereséges lettél volna. Ha nem akkor bukta. A mostani nyereséged garancia a jövőbeli teljesítményedre? Nem.


Amúgy még soha életemben nem hallottam erről a plussz500-ról de ha tényleg két sz-szel írják akkor az már megér egy keresztrefeszítést.

2019. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem kamu, a probléma az, hogy játékpénzzel az ember másként bánik, mint valós pénzzel.
2019. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan, ahogy az első és második mondja. Ahogy élesben mennél, már a félelem irányítana, és veszítenél.
2019. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Próbáltam. Élesben nem ment. Nem előzőknek igaza van.


Azt meg nem tudom, ha sikeresen menne kifizetik-e ami jár.

2019. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Miért... szerinted ha élesben vetted volna ugyanezeket a részvényeket akkor esett volna az áruk a tőzsdén?


Az, hogy kifizetnek-e nem tudom, de annak könnyen utánanézhetsz te is.

2019. aug. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen kifizet a plus500, s természetesen lehet vele profitosan kereskedni. A probléma nem ez.


Aki kipróbálja a plus500-at és kipróbál más brókercégeket is, amelyeken pl. van MT4 vagy MT5, az fogja látni a különbséget.


Baromira nem mindegy, hogy egy elavult Skodával közlekedsz vagy egy új(abb) Lexusszal.


Utóbbi nagyobb eséllyel visz el oda, ahová tartasz, s sokkal kényelmesebb is.

2019. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

@4


A különbség nem a brókercégben, s nem az éles/demoban van.


A különbség benned van. A döntéseidben.


Az éles számlán kereskedésnek teljesen más a pszichológiája, mint a demón kereskedésnek. Utóbbin bátor vagy, hisz tudod, nincs tétje.


Egyébként ezt baromi könnyen kipróbálhatod, tégy magad elé két gépet, egyiken legyen demó, a másikon pedig éles számla. Csináld mindkét gépen pontosan ugyanazon tranzakciókat, természetesen pont ugyanazon pillanatokban kattintva. Fogod látni, hogy az eredmény teljesen azonos.

2019. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%

A plus500-hoz 3 havonta van 1 kérdés, sokan több ezren leírták már, hogy a befizetést engedi, de kifizetésnél törlik a számlád, nem rendelkeznek engedéllyel sem, kacifántos tulajdonosi hálózat.


A regisztrációs ajándékból, ha csinálsz pénzt, a kifizetésnél előbb lehetetlen küldetés elé állítanak, kereskedésre adnak pontokat, ha nem éred el nem fizetnek ki, amíg nem érted el, ha eléred és nem buktál el mindent meg törvénytelen tranzakcióra, csalásra és bennfentes kereskedés büntetendő dumára hivatkoznak, majd a te érdekedben, hogy ne kerüljél börtönbe törlik a regisztrációdat. Megvédenek magadtól, ha nyersz :)


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=plus500


Ha a pénzedet akarod befektetni, legalább áldoznál 1-2 percet a keresőre, google nem az ellenséged!

2019. aug. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Regen ingyen adtak 5000 ft-ot elesbe, felvittem 50 ezerre aztan elbuktam az egeszet, ugyhogy nem tudom kifizettek-e volna.
2019. aug. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

Nyolcas, ezeket olyanok írták, akik sosem használták a plus500-at.


Pl. "regisztrációs ajándék" már régesrég egyetlen brókercégnél sincs, hisz az EU betiltotta.

2019. aug. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!