Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Volt olyan akinek visszautasít...

Volt olyan akinek visszautasították autizmus miatt a fogyatékossági támogatást?

Figyelt kérdés
Lehetséges ilyen? Az elmúlt években autizmusra olyanok is megkapták akik jobb helyzetben vannak mint én, eltartják magukat, stb. Nekem még normális munkahelyem sincs, sehová se vesznek fel ha mégis kimarnak, otthon lakom és nincs pénzem egyáltalán vagyis saját pénzem.
2019. aug. 27. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Neharagudj,de nem értem a kérdésedet.


Ezt te írtad!

" Az elmúlt években autizmusra olyanok is megkapták akik jobb helyzetben vannak mint én, eltartják magukat, stb. Nekem még normális munkahelyem sincs, otthon lakom és nincs pénzem egyáltalán vagyis saját pénzem."


Szóval azt írtad hogy olyanok is megkapják akik eltartatják magukat és semmi bajuk sincs.

Közben ha jól olvasom te is otthon vagy és eltartatod magad.


-1. Fogyatékosági támogatás fogyatékal élőknek jár vagy is ha megkapták a támogatást az azt jelenti hogy autisták és nekik jár a támogatás.


-2.

Azt írod,hogy neked jár a támogatás mert te álításod szerint " sulyosab eset vagy mint ők",de te még se kaptál semmit még ők igen akor gondolokoz el azon ki is a sulyosabb eset ha neked ezt a minimális összeget se adták meg mert anyira nem találtak téged sulyos esetnek még a többieket sulyosab esetnek találtak és ők meg kapták.


-4.

Szóval eből az jön le,hogy ők sulyosabb esetek nálad bár te ezt nem így álítod,de a bizotság ezt álapitota meg ha neked nem adtak semmit még nekik igen.

Akor eből szemszögböl nézve gondolkoz el azon most ki a kevésbé sulyos eset és ki az eltartot.

Mert ezek szerint nem ők!


Nem tudthatod hogy a többi autista milyen mivel nem laksz vele nem láttod egy napját mire képes és mire nem és a gondoltait se láttod.

Azért elgondolkodtato,hogy autista létedre itélkezel a sorstársaidon.

Valoszínűleg a többi autista sorstársad azért van otthon mert az autizmusa miatt nem kap munkát vagy nem tudja ugy elátni a feladatait ahogy kellene így nézve nem eltartotak hanem nem tehetnek róla.

Másik fele meg ne ítélkez úgy másokon,hogy te is otthon vagy és te se csinálsz semmit elegem van azokból az emberekből akik ugy mutogatnak a sorstársaikra vagy más emberekre mint ha ők jobbak lennének mint mások közben ugyan olyanok és ugyan azokat a hibákat követik el.

Én eddig azt hittem legalább a fogyatékal élő emberek kiálnak egymásért de te vagy rá a jó példa hogy nem.


Szóval sajnálom ezt gondolod,de nem a sorstársaid tehetnek róla,hogy te ezt nem kaptad meg valoszínűleg az lehet,hogy ők veled elentétbe kevésbé tudják magukat elátni enyi.


És ne feled el mielőtt itélkezel néz mélyen magadba és csak utána ted meg!

2019. dec. 14. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!