Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol tudok gépírás, adatrögzíté...

Hol tudok gépírás, adatrögzítés munkát vállalni otthonról?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek gépelni, és szeretnék otthonról munkát vállalni. Mivel autista vagyok, képtelen vagyok beilleszkedni munkahelyi közösségekbe. Ezért számomra a legjobb az lenne, ha otthonról tudnék dolgozni.

Nem okoz gondot a monoton munka sem.

De kit keressek, hova írjak, hol tudnának ilyen jellegű feladatokat adni?

(L33)



2019. febr. 18. 14:38
 1/2 anonim válasza:
100%

Az a probléma az otthonról végezhető, teljesítmény alapú munkákkal, hogy a tömegek nem képesek erre tartósan, céges szokásokat pedig nem építenek fel néhány "rendes" munkavállaló kedvéért.


Én dolgoztam otthonról, az elképzelés, hogy alulfizetik az embereket, és majd mindig lesz, aki mégis szorgosan csinálja a munkát. Nem lett. :)


Azt gondolom, a projektmunkák, a cél, és a kész munka megfizetése már működőképes lehet. Talán könyvkiadóknál lehet érdemes keresgélni. De sajnos csak a gépelés ehhez nem elég.

Ha gondolod, írj egy üzenetet, és küldök pár linket, hogy kik foglalkoznak - többek között - autisták elhelyezésével is.

2019. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a válaszod.

Igen, igazad van. Az emberek túl egyformán gondolkodnak, ezért se képesek a teljesítményért otthon dolgozni hosszabb távon.

Én viszont másképp gondolkodom, szeretem a teljesítmény alapú munkákat, hiszen ez motivál, hogy legyek minél jobb. És szeretem a monoton munkát, a monoton gépelést, amikor mondjuk csak számokat kell beírogatni órákon keresztül Excel táblázatba például. De az is jó, amikor 4000000 oldalt kell legépelni :)

És írtam már neked pár napja üzenetet, remélem meg is kaptad :)

2019. febr. 22. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!