Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szendrei...

Mi a véleményetek Szendrei Ádám ajánlatáról, illetve mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Látom a videóit a youtubeon, ez a "pénzügyi függetlenség rövid idő alatt" meg "hogyan legyél milliomos napi 1500 ftból".

De igazából konkrétumokat nem mond, meg a honlapjáról se derül ki semmi. (tisztában vagyok vele hogy nem is lehet hipp hopp milliomosnak lenni csak érdekelne mi is ez az egész)

A honlapon meg lehet adni az emailcímedet és részt lehet venni egy "14 napos online tréningen" de nincs energiám ehhez mert attól félek hogy lózungokat puffogtat, kb nesze semmi fogd meg jól kategória és ugyanúgy semmivel többet nem tudsz.

Mit takar(hat) valójában a módszere?


2019. szept. 1. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút laikusként nekem hasznosnak tűnnek a befektetésekkel kapcsolatos tanácsai, a blogján leír sok a témával kapcsolatos fogalmat ezt elég jól rendszerezi érthetően fogalmaz. De egyébként kíváncsi lennék a többiekre, kit mit ajánlanátok egy kezdőnek aki szerintetek is jó?
2021. márc. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

A youtube videói, korántsem alaptalanok nagyon sok igazságot mond el, hogyan is lehet jobban spórolni vagy hosszú távon meg gazdagodni, de ehhez egy jó nagy akart erő is kell, hogy ezt meg is lehessen valósítani.

Abban teljesen igaza van, hogy napi 1500 forintot, az emberek többsége igen is meg tud spórolni..Pl.. Ha valaki dohányzik és minden nap el szív 1 doboz cigit, csak az már alapjáraton több mint 1500 ft... ha le szokna az illető már akkor, tett azért hogy több pénze maradjon és egészséges életet éljen... Az ilyen 14 napos, online trénigen meg nem érdemes részt venni, mert ugyan azt mondja el mint amit, a videóiban csak részletesebben.

Nem vagyok vele, de ellene se.

2021. dec. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
72%
Olvasom a sok fanyalgót. Az biztos, hogy nem vették a fáradtságot, hogy elkérjék a 14 ingyen, INGYEN leckét. Nem vették a fáradtságot, hogy taggá váljanak a tudásbázis oldalán. Ha elolvasnának legalább egy valamit, ha végigkövetnék a 14 INGYEN leckét, akkor nem írnának ennyi butaságot össze. Az itt fanyalgók és Szendrei Ádám között az a lényegi különbség, hogy Ő fiatalon elkezdett sokat tanulni, elkezdte a gyakorlatba ültetni a tanultakat. Miután sikeres befektető lett elkezdte tanítani is azt, hogy hogyan legyél anyagilag független. Előbb ismerd meg azt, amiről elutasító véleményt írsz. Azzal, hogy információk nélkül elutasítod az ajánlatait (nem igaz, hogy méreg drágák) Ő túléli, Te meg lecsúszol. Sztem itt az ideje - ebben a súlyos válságban, óriási méretű inflációban végre nekikezdeni védekezni ellene. Ha elolvasod, amit ajánl attól csak informáltabb leszel, egy filléredbe sem kerül. Aztán dönts, ahogy akarsz, senki nem fog kényszeríteni semmire.
2022. okt. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
65%

Valamelyik okos ezt írja - anélkül, hogy bármi tudása is lenne a dologról: úgy gondolom, Magyarországon nem lehet takarékoskodásból meggazdagodni. A nagy többségnek biztosan nem.


Vállalkozásból igen.


Honnan ez a magbiztos, kételkedés nélküli nagy okosság?

Ad 1) takarékoskodásból nem hogy Magyarországon, de sehol sem lehet meggazdagodni. Ilyet senki sem állít!! Ha csak egy erről szóló tudnivalót elolvasna a válaszoló, akkor nem írna ilyen butaságot. A takarékoskodás, a pénz félretétele csupán egy alap ahhoz, hogy legyen mit befektetni. Amíg nincs félretett pénzed, addig nincs minek beszélni befektetésről.


Ad 2) honnan ez a pökhendi bizonyosság, hogy vállalkozásból meg lehet gazdagodni? Igaz egy vállalkozás lehet egy jó lehetőség, de simán tönkre is lehet menni. :-( A vállalkozás az EGYLEHETŐSÉG, de nem az egyetlen és nem a legbiztosabb.

2022. okt. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
28%

Ez már akkor is hülyeség volt, amikor először láttam ezt a hüegyereket.


Pl az nem segítség egy 27 ezer ft os segélyből élő embernek, hogy spórolj meg 1500 ft ot, különösen ma, amikor 1000 ft 10 tojás.


Ez egy eleve pénzzel rendelkező embereknek szóló 0 értékű baromság, amit minden értelmes gyermek is tud.


Én is dohányoztam, leszoktam róla, de van az árának más helye. Vagy nem utazok annyit, stb..


Vagy szerintetek 1 egyedülálló anya, 2 gyerekkel mondjuk, dolgozik takarítóként, az ezzel fog foglalkozni hogy hogyan tegyen félre 1500 ft ot?

Amikor enni alig tud adni a gyerekeinek.


Vagy egy hajléktalan..


Annak mit segít ez?


Szóval ilyen anyuci apuci kisgyerekének, akinek alá lett tolva minden,azt el tudom képzelni hogy ennek a hüegyereknek a videóit nézi, jómódjában, de aki valóban csóró, szegény, nincs senkije, annak semmit se ér.


Pont a szegényeknek kellene segítség.


Hol éltek Ti?


Nem tűnt fel hogy lassan 1000 ft 1 kg kenyér?


50ft 1 zsömle.


1000ft 10 tojás.

800ft 1 kilo banán..stb..


Diktatúra van, a piócák kicsinálták az országot,

Ti meg ezt nézitek?


Egyáltalán miért kellene dohányoznia mindenkinek, amit, ha lerak, megmarad az ára..

Ja, nem, mert kell másra.


Olyan evidens dolgokat mond, hogy nem értem minek nézitek.


Persze hogy megmarad a pénzed, ha nem veszel X terméket, de nem, ma már nem marad meg.


Ha az utcáról, feláll ez a gyerek, és összeszedi magát, talpraáll, na az valami.


De ez amiket mond, egy óvodás gyerek is tudja :D


Hallod..


Ne vegyél tojást, megmarad 1 ezresed! XD :D

2022. okt. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
34%

13-asnak:


Barátom, rendbe van az az "ingyen" 14 lecke, azzal hogy te kattolsz tudod belekerülsz az emailt címeddel az úgynevezett "vásárlói tölcsérbe". Keress rá nyugodtan.


Ez a 14 lecke ami ingyen van ezek mennek pl. a youtube reklámokba. bamm

Azzal hogy te kattoltál 2-t és veled egy időbe még x ember azzal ő nagyon jól keres. Az internet így működik.

A legjobb pénzkeresési lehetőséget pont nem árulja el -> A naiv emberek kihasználása.

2022. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%
Javaslom elolvasásra ezt a blogot. Pénzügyi szakember írta Szendrei Ádám tanácsaival kapcsolatban: [link]
2023. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bocs válasza:
84%

Mennyivel egyszerűbb és jobb érzés pocskondiázni, egészen felfrissülök. Na jól megmondom. Én tudom, hogy mi a helyzet, nekem ne mondják meg! A döntéseim is ezt igazolják:

Szegény vagyok, kevés pénzért gürizek, jobb dolgom is volt, mint a hülye matek tanárra figyelni, dohányzom, éhbér mellett (bocsánat ha túl durva) nem volt pénzem óvszerre, ezért 2- 3- akárhány gyereket nevelek, persze egyedül, mert a párválasztást is okosan megoldottam. Nekem ne mondja meg egy hülye gazdag, hogy mik a lehetőségeim! Én jobban tudom. Na megyek szavazni. Azért legalább kapok egy főzet krumplit.

2023. jún. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

A 15# nek nagyon alacsony az inteligenciája és meg van keseredve.(Takarítoknak és hajléktalanoknak,segélyen élőknek ajánlatos eljutni legalább egy olyan szintre,hogy befektetéseken gondolkodjon.Ádám nem mondta sehol hogy hajléktalanoknak,segélyenélőknek kínálna csodás jövőt.Azért ilyeneket már ne hozzunk fel példának!))

A 15# ezértnem ajánlatos semmiféle befektetésbe kezdenie,mert az élő fába is beleköt, a nyári napsütés is bántja,és az élet is fájdalmas neki,!

Inkább tojást vegyen meg sót.Az is egy befektetés.

2023. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Onnan tudni, hogy nem kamu, hogy míg ő ingyenes tartalmakat gyárt, addig más fizetőset :D
jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!