Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szendrei...

Mi a véleményetek Szendrei Ádám ajánlatáról, illetve mit takar pontosan?

Figyelt kérdés

Látom a videóit a youtubeon, ez a "pénzügyi függetlenség rövid idő alatt" meg "hogyan legyél milliomos napi 1500 ftból".

De igazából konkrétumokat nem mond, meg a honlapjáról se derül ki semmi. (tisztában vagyok vele hogy nem is lehet hipp hopp milliomosnak lenni csak érdekelne mi is ez az egész)

A honlapon meg lehet adni az emailcímedet és részt lehet venni egy "14 napos online tréningen" de nincs energiám ehhez mert attól félek hogy lózungokat puffogtat, kb nesze semmi fogd meg jól kategória és ugyanúgy semmivel többet nem tudsz.

Mit takar(hat) valójában a módszere?


2019. szept. 1. 10:54
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én nagyon sok írását olvastam, és vlogját néztem. Csak az ingyenes tartalmakat érdemesítem, mert a könyve és a pü-i szabadság alapozó tréning csupa üres fecsegés, aminek a végén ráadásul megvehetek egy hülye csomagot 300K nettóért... Méghogy nyugdíjazta magát, méghogy elérte a pü-i szabadságot: hazug dög. Abból él,h lehúz másokat
márc. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hogy érte el a pénzügyi szabadságot? Mikor itt hülyíti az embereket.Ha pénzügyi szabadságom van,akkor nem akarok eladni mindenféle marhaságot a neten.

Ez a xarjankovolyan mint xy rovat hogy van egy sztory de nem tudod elolvasni,hanem kattints a következő oldalra.Aztán a következőre...

Végül mikor a 8 ik után is elismétli ugyanazt...becsukod a fa$ba,mert egyszerüen csak az idődet ba$$a el vele,meghogy a sok reklámot a pofádba tolja .

márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!