Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Részetekre augusztus hónapban...

Részetekre augusztus hónapban elutaltak az egyébként szeptemberben utalandó GYED-et?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy augusztus hónapban kétszer lesz utalás, az iskolakezdés terheit enyhítendő, és ezért szeptemberben nem érkezik majd járandósság. Én csak a csaladi pótlékot kaptam meg kétszer augusztusban, aggódom hátha hiba csúszott a rendszerbe. A szeptemberi GYED-et ti megkaptátok augusztusban?

2019. szept. 2. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jé, te iskolásra kapod a gyedet? Vagy mégis miért akarod iskolakezdásre?


Olvasni és értelmezni, ennyi. CSaládtámogatási ellátásokat utaltak előbb. Gyes, gyet, csp. A gyed nem cst ellátás.

2019. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első, azért ez elég szar érvelés. Gyest te iskolásra kapod?
2019. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk igen, én iskolásra kapom, ha már így megkérdezted.


A cst ellátásokat mindig együtt utalták, a gyes/gyet ezért jött együtt az előrehozott csp-vel. Pont,

2019. szept. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!