Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentkeztem bérszámfejtőnek,...

Jelentkeztem bérszámfejtőnek, de semmi pénzügyes papírom nincs? Nehéz lesz betanulnom? Többi lenn

Figyelt kérdés

Találtam egy állást és azért ahol bérszámfejtőnek kerestek, és azért mertem rá jelentkezni mert elvárások között ott volt hogy elég a középiskola. Jelenleg egyébként abszolvált vagyok az egyetemen még hátra az államvizsga, csak az sem pénzügyes meg közgazdász diploma lesz hanem tanítói.


Kissé aggódom , hogy hogyan lehetséges bérszámfejtés pénzügyes papír nélkül bár az agyam szivacs és gyorsan tanulok


2019. szept. 6. 11:22
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:

Hát ha nem elvárás a bérszámfejtői végzettség, akkor rendben lesz az. És ha gyorsan tanulsz akkor meg még inkább rendben lesz. Majd gyúrjál rá az elején és tanulj és tanulj, kérdezz ha kell, akár jegyzetelj és stb.


Szerintem amúgy is sok mindent be lehet, be lehetne tanulni.

2019. szept. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.

Milyen cég? Saját ember lennél vagy kiszervezett formában dolgoznál? Multi cég vagy kis vállalkozás?

Dolgoztam multinál HR osztályon a számfejtés mellett, 5+ fő bérszámfejtési osztály volt, legtöbbjük csak érettségivel rendelkezett, de mindig volt 1-2 rangidős aki az új kollégákat be tudta tanítani. Minden év elején jártak konferenciákra az aktuális változásokról. Mindig képben voltak.

De ha egy kis cég, ahol egy ember viszi a számfejtést és az ő helyére keresnek valakit akkor az úgy necces, oda már tapasztaltabb számfejtőt érdemes alkalmazni, mert vagy lesz ideje betanítania vagy nem, a könyvelő biztos tudna segíteni, de nem mindenben.

Amúgy a számfejtés gyorsan tanulható, de sokrétű, szerteágazó. Sok függ a programtól amit a cég használ.

2019. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az van odaírva hogy képesítés:szakközépiskola, azt általában közgasd, pénzügyes középsulira értik.

Ha multi cég, akkor kevés az esély, magáncég lehet hogy felvesz. Amúgy meg betanulható, semmi extra.

Meg egyébként is, amit a suliban tanulnak pénzügyet, akkor is a való életben folyamatosan változnak a jogszabályok.

2019. szept. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Számokat kell írni cellákba, nem atonfizika.
2019. szept. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 évet húztam le bérszámfejtő csoportban, tb és bérügyintézői papírom nincs, csak közgazdász. Kíváncsiságból jelentkeztem bérszámfejtő munkakörre, válaszra sem méltattak.
2019. szept. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!