Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Debreceni Egyetem gyógypedagóg...

Debreceni Egyetem gyógypedagógia szakára jelentkeztem. Hogyan zajlik az alkalmassági? Miket kérdeznek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
minek kell ilyen kerdest feltenni. Elmesz es megtudod. Ennyitol is félsz ? Nincs ebben semmi amitol felni kellene
2019. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem félek csak egy kérdés volt 😂 köszi szépen 👍 Azért mertem megkérdezni, mert valaki azt mondta kérdeznek anatómiát stb.Azért akartam biztosabbra menni. ;) Szép napot 👏
2019. febr. 19. 08:10
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
oks
2019. febr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia. :) Nincsen kötelező alkalmassági gyógypedagógiai felvételinél. :) Néhány szakiránynál van, Debrecenben úgy tudom,hogy csak logopédián, de szakirányról majd csak az első egyetemi év közben kell dönts, és lesz majd év közben alkalmassági. A másik két szakiránynál nincs is alkalmassági egyáltalán. :D
2019. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Előző voltam, azt elfelejtettem mondani, hogy anatómiát biztosan nem fognak logopédiai alkalmasságin sem kérdezni majd, hanem olvastatnak, beszéltetnek. :D
2019. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Csak óvonőire van előzetes felvételi, gyógypedre évközben lesz, ahol eldől hogy alkalmas vagy logora vagy nem. Én úgy tudom, hogy olvastatnak, beszéltetnek, van egy nyelvtani teszt is, amin 80% kell elérni legalább. Mellesleg nagyon keményen nézik állítólag a fogak állását, nyelv helyzetét, nyelést, szóval elég szigorúan veszik a logopédiát.

Amúgy en is gyógypedre jelentkeztem Böszörménybe😄

2019. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!