Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PairDime vissza nem térítendő...

Nigganigga kérdése:

PairDime vissza nem térítendő támogatások pályázat 2019 - tapasztalat?

Figyelt kérdés

Egy PairDime Kft. nevű könyvkiadó pályázatot hirdetett, amin nyerni lehet 600 000 Ft-ot, különböző hardvereket és ingyen weboldalkészítést. Összesen 15 millió Ft értéjű nyereményt osztanak szét, cserébe a nyeretesek 3 évig kell hogy reklámozzák a céget.

A pályázati felhívás elég jól kidolgozott, hitelesnek tűnik, és amúgy sem akarok rosszhiszemű lenni, de mégiscsak fura, hogy egy könyvkiadó számára ez a legjobb marketingmódszer, ráadásul úgy, hogy a gugli szerint csak 3 éve jött létre, és 2,3 millió a tavalyi nettó árbevétele.

Mit gondoltok, van itt valami trükk?



2019. szept. 9. 19:11
 1/2 anonim válasza:
A Rejtő Jenő sorozatot vásároltam meg tőlük az év elején. A könyvek rendben voltak és olcsón adták. A pályázatról nem tudok nyilatkozni, de a könyveik nagyon jók. Vettem már más kiadótól is ebookot, de ezekben a legnormálisabb eddig a tördelés. A libri.hu-n vásároltam a könyveket, de vannak könyveik fent a Google Booksban is. Szerintem, ha nem volna korrekt cég, akkor nem volnának fent a könyveik ilyen helyeken, mert nem állnának velük szoba ezek a nagy cégek. Ja a Librin azért jó vásárolni, mert dedikálja a nevedre az ebookot! Nem vicc, tényleg beleírja a neved és megköszöni a vásárlást.
2019. nov. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MemberAtarian válasza:

Nincs alapvetően semmi trükk a történetben és most nyitva van a 2020-as részleg, ami némileg egyszerűsödött a 2019-eshez képest, mert most már csak pénzbeli támogotás van, nyilván, erre volt igény.


A lényeg, hogy értelmes pályázatot adj be, ne ríjon le róla, hogy cserélni szeretnéd a fagyasztóládát otthon vagy új mobilt szeretnél, amire annyi alibit húzol, hogy a negyvenezredik véleményezős csatornát akarod működtetni vele.


Én pl. videót vágok, programozok a kedvenc videojáték konzolomra és Windows alá is készítek fejlesztőeszközöket, de mivel nem tudtam eddig a szakmámban elhelyezkedni, pályáztam. A Pairdime-nál szeretik, ha játékfejlesztéssel vagy videós tartalomgyártással kapcsolatban akarsz valamit, mivel ők maguk is nagy rajongói a témának.


Én gondolkoztam rajta, hogy mi lenne a legfontosabb, mert a kamerám ugyan csak 720p-t tud, de még egész vállalható a képe, a mikrofonom sem rossz, viszont egy elég régi laptopon dolgozom (A5-ös Lenovo), Pycharm-nak 5 perc, mire feláll, a Vegasnak is kb. ennyi, de ami az igazi rémálom, a renderelés. Amikor a videó nyersanyagát alakítom a megfelelő zajtalanított anyagra, vagy amikor a kész cuccot mentem ki, azt 3-4 nap úgy, hogy a gép folyamatosan megy. Szóval ez így elég necces. :D Sajnos a pandémia közbeszólt, most tartunk ott, hogy a gép magját már átbeszéltük, szóval az alaplap, proci és memória már beszerzés alatt van, aztán jöhet a többi. Nem kell tőlük félni. :D


Itt van a 2020-as:

[link]

2020. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!