Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen sz@r alkalmazottna...

Miért ilyen sz@r alkalmazottnak lenni?

Figyelt kérdés
Állandóan elküldenek mindenhonnan mert lassú vagyok és pálykezdőként alig van így munkatapasztalatom... Mellesleg hogy lehetnék gyors egyből, ha semmi rutinom sincs a munkában még? Túl kevés a betanulási idő az elvárás meg nagy kész vicc. Amúgy meg a csapat munkában sose voltam jó, se semmilyen olyan munkában ahol pörögni kell. Az egyéni munkavéguést jobban szeretem ahol nem sürgetnek és lassabban ugyan, de precizen jobban tudok dolgozni. Egyszerűen komolyan mondom vállalkozni jobban megéri, mert legalább a magam ura vagyok, de legalább ugy dolgozok ahohy tudok. Nem időre meg mint az állatbhohy sietni kell meg stb, nem vagyok én betanított robot aki úgy dolgozik mint a gép....

2019. ápr. 20. 17:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocs a sok elírásért teló
2019. ápr. 20. 17:25
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

"Egyszerűen komolyan mondom vállalkozni jobban megéri, mert legalább a magam ura vagyok, de legalább ugy dolgozok ahohy tudok"

Na, akkor tessék vállalkozni! A meló már megy, a fizetőképes kereslet megtalálása és a többi apróság már tényleg csak ujjgyakorlat, nagy gond nem lehet.

2019. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
#magyarországJobbanTeljesít
2019. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ez van, gyorsnak kell lenni és kész. Gondolom étteremben te sem szeretnél várni 2 órát az ételre, csak mert a pincér szép lassacskán akar dolgozni.
2019. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
Miért gondolod, hogy vállalkozni jobb, ott is pörögni kell, különben nem termeled meg a béred. Én főállásban dolgozom, tök nyugis, saját tempóban lehet dolgozni, de én pörgős vagyok, délre végzek. Utána, előtte vállalkozom. Ott aztán gyorsan dolgozom, mivel magamnak dolgozok.
2019. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Én szeretek alkalmazott lenni, szóval a magad nevében beszélj.
2019. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
kinek mi ha olyan bebeállítottságú vagy valóban jobb vállalkozónak lenni de az sem könnyebb csak más.
2019. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem sz_r,de ideje lenne felpörgetned magad,akkor szedjél vmit,vagy kàvè-energiaitallal menjen.

Amúgy nem minden vállalkozò sikeres sőt nekem van ismim aki a bruttóm ötödét se keresi meg.

2019. ápr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na majd megtalálom én az utamat, csak idők kérdése. Azt tudom, hogy vendéglátásban meg gyárakba pörögni kell mint állat így azokat meg sem próbálom inkább. De egy hivatásos sofőrnek meg egy biztonsági őrnek nem kell nagyon pörögnie, mert az egyiknél a jármű pörög helyettem, a másiknál meg csak az ottlétért fizetnek. Így meg egyértelmű hogy nem fogom a belem kidolgozni, ha úgy is kirúgnak. Informatikai végzettségem meg van azzal szoktam alkalmi munkákat vállalni, igaz nem felsőfokú, de ott érdekes módon nem kell pörögni, mert egy hibaelhárítást nem lehet sürgetni. Ha meg az embereknek ennyire a pörgés kell akkor ennyi erővel összecsapnám a munkát azt ha nem jó, akkor meg ne siránkozzon nekem senki, bár akkor meg az lenne a baj úgy is.
2019. ápr. 20. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Vallakozz heteken belül milliardos leszel
2019. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!