Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azok akik online sportfogadásb...

Azok akik online sportfogadásból élnek. Hogyan tudják megoldani hogy az iroda ne figyeljen fel rájuk? Hogy láthatatlanok maradjanak, és ne korlátozzák, vagy esetleg tiltsák ki őket?

Figyelt kérdés
Itt ugye profi sportfogadókra, vagy akár bundázókra gondolok, akik milliókhoz jutnak.

2019. szept. 12. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok profi sportfogadó, de úgy oldanám meg, hogy egyszerre öt-hat oldalon játszanék, és innen is nyernék egy kicsit, meg onnan is nyernék egy kicsit.
2019. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
oddsportal.com,Top 100 bookmakers. + a lokálisak. Cro,SRB,Ro,SLV,Sl,A,Ukrajna
2019. szept. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondoltam arra hogy a kis utalásokat nem igazán ellenőrizhetik annyira hogy az miből származik. (de persze javítsatok ki ha rosszul gondolom és minden utaláskor ellenőrzik hogy honnan van a pénz) De persze ha így van vajon mennyi lehet a felső határ, amit még ellenőrizetlenül elengednek. Pár száz ezer vagy hol lehet ennek a felső határa? Vagy ha egymás után sok kis utalásokban "darabonként" szedem ki, akkor az is feltünő? Tehát a sok kis utalás sem célravezető vajon? Ha a fő szempont az, hogy semmiképpen ne nézzenek a fogadó körmére, akkor melyikben lehet a megoldás? Vagy egy esetleges harmadik megoldás lehet a dolog nyitja?
2019. szept. 13. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmennek a lottózóba, ott korlátlanul nyerhetnek :D
2019. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!