Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nincs ebben az országban...

Miért nincs ebben az országban egy teljesen komplex marketing ügynökség? Vagy van csak nem tudunk róla?

Figyelt kérdés

Minden egyes online terület külön külön cégekre szakad, 8 helyre kell figyelnie az ember, külön az adwords, a blogíró, a facebook marketinges és az Instagram stb. Tényleg nincs Mo-n olyan cég aki mindent egybe lefed??

Köszönöm a segítséget. ( Balatoni éttermek, könyvelői irodai üzemeltetésére kellene )



2019. máj. 7. 16:48
 1/1 anonim válasza:
30%

De igen van, az insTeam official online marketing ügynökség! Nekem a teljes marketingemet az Adwords-től kezdve, weboldal, instagram, facebook hirdetések, tartalom gyártás és blogolás a chatbotom fenntartása mind ők intézik egy helyen, és én pont ezért választottam őket!


Egy friss cég, de magyarországi viszonylatban jók az árak. Szívből ajánlom őket! - Bence

2019. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!