Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Más is utálja ezt az egész...

Más is utálja ezt az egész kapitalizmust ahol kizárólag a gazdagoknak jár minden jó, nekünk meg örülni kell ha több hónapos spórolással tudunk magunknak venni egy PCt vagy egy motort?

Figyelt kérdés
2019. szept. 14. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem igaz amit állítasz. Nem a gazdagoknak jár minden! Hanem annak, aki odateszi magát, nem a sült galambot várja
2019. szept. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Nem, csak te egyedül.
2019. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Annak jár minden jo aki hajlando dolgozni az olyanoknak mint te meg nem jár semmi alanyi jogon. Amúgy ha nem tetszik költözz Észak-koreába
2019. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Csak te.

De lehet menni Észak Koreába is nyugodtan vagy költözz tanyára.

2019. szept. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Én szegény voltam, de sokat tanultam és tettem az előrelépésért és most jómódú vagyok, vagy sokak szemében akár gazdag is
2019. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Én szeretem a kapitalizmust. Elfogadom, hogy valaki jobb mint én és több mindene van. Nem a szocializmusban élünk szerencsére. Elképzelhető, hogy az általad ismert gazdagok több mindent tettek meg a jólétükért mint azok akik csak a sültgalambot várják.

Jellemzően azok írnak ki a tiédhez hasonló kérdést akik irigykednek .

2019. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Örülnék ha gazdag lennék.
2019. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, Balázs, a múltkor azt mondtad, hogy azért nem dolgozol, mert még van pár milliód félretéve: akkor hogy is van ez a

"nekünk meg örülni kell ha több hónapos spórolással tudunk magunknak venni egy PCt vagy egy motort?"


Tán csak nem Te is kapitalista vagy? :D

2019. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Utálhatod a kapitalizmust, jogod van hozzá; olyan, mint a demokrácia: nem jó, de jobbat még nem találták ki. Egyébként olvasd el, kérlek Kornai János A hiány c. művét, és abból tökéletesen meg fogod érteni, miért fenntarthatatlan rendszer a szocializmus.
2019. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
33%
Apám, mennyi gazdag ember van itt.
2019. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!