Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Néhény budai kerület (II....

Néhény budai kerület (II. /XII. /XI. /III. bizonyos része) olyan mintha nem is Budapesthez tartozna, egy külön világ?

Figyelt kérdés

Néhány budai kerület teljesen más mint Budapesten az összes többi kerület.

-az élelmiszerbotok sokkal jobban felszereltek

-az emberek ápoltak, kulturáltak, tiszták, intelligensek, jobban öltözöttek

-a tömegközlekedési járművek tiszták, az utazóköznség polgárias és nem ordít a sofőr hogy "első ajtós felszállás és mutassa a bérletét"

-nincs az a sok buta proli mint más kerületekben

-jobbnak tűník a közbiztonság


2019. szept. 22. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Igen.


Csak sok a zsidó.

2019. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
61%

Az miért baj, ha sok zsidó ember van?

Mármint szerinted.

Lehet tettek érte, hogy jó legyen?

Még az is lehet, neked azért jó valami, mert tett érte egy például zsidó vagy bármilyen más EMBER.

2019. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

> Csak sok a zsidó.

Pesten, a "bulinegyedben" sokkal több a zsidó.

Kérdező: ezek (főleg a II., XII. kerület) felső-középosztálybeli helyek, régi polgári kultúrával, az országosnál sokkal magasabb átlagfizetéssel.

2019. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Na azért nekem a xi - xii ker határában kirabolták a lakasomat , garázsból vitték a kocsimat tehát a közbiztonság nem jobb mert ide járnak lopni.


Sok a sznob köcsög őket nem szeretem bár én is itt élek új építésű saját kerteshazban de valahogy az itteni emberek stílusa nem jön be.


A másik oldal hogy nem az a proli réteg van tetszik, pl lemegyek anyoshoz erdre nem akarok lemenni a boltba mert rosszul vagyok, ott egy Lidl vagy Tesco közönsége is az alja. Budafok dettó, na és egyszer Csepel aljában bementem az auchanba az embereket látva majd kifordultam.


Teljesen más világ nem tudnék pl Kispesten elni.

2019. szept. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem nem olyan
2019. szept. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!