Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Transfer Wise tapasztalatok?

Transfer Wise tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Transfer Wiseon keresztül szeretnék 6500 dollárt hazaküldeni Amerikából Erdélybe. Van valakinek tapasztalata a Transfer Wiseal kapcsolatban? A pénz az ő által mutatott árfolyamon érkezik majd meg? Vagy a fogadott bank árfolyamán? Mennyire megbizható ekkora összeget küldeni rajtuk keresztül? A Bank of America jobb döntés lenne? Előre is köszönöm a válaszokat.

2019. szept. 22. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőven jó, megbízható. Talán már vagy 5 éve léteznek. Én a nyáron Angliában dolgoztam és rajtuk keresztül utaltam haza a 4000 font körüli fizetésemet. A munkatársaim már évek óta ezt használták.Igen, a pénz azon az árfolyamon érkezik meg, amit mutat.


Pont az a lényeg úgymond, hogy rengeteget tudsz spórolni azon, ha igénybe veszed őket, mert nem A bankból küldöd a pénzt B bankba ahol az egyik bank váltaná marha drágán a dollárt forintba, hanem A bankból a Transferwise-hoz küldöd, a Tw átváltja forintba a jó árfolyamán, aztán ő küldi tovább B bankba a forintodat.


Én olyan 30-40 ezer forintot spóroltam azon, hogy őket használtam, nem a bankok marha drága pénzváltását vettem igénybe. Tényleg igaziak, működnek, semmi átverés nincs benne.

2019. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttemszólóhoz.Jó árfolyamon vált, megbízható, és ha valami nem tetszik nem kell a bankkal vitatkozni😅
2019. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Többször használtam, különböző pénznemekben, sokkal jobb árfolyamon, mint a bankok. Simán megéri.
2019. szept. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Rendkívül megbízhatatlan cég, senkinek nem ajánlom! November 6.-án küldtem pénzt Hollandiába, utolsó levelükben 8.-ára ígérték, hogy odaér. Ma 11.-e van, pénz sehol, akiknek kellett volna, azok bajban, újabb levél nincs, nyomonkövetés nem működik, belépni nem lehet, számlát deaktiválták, jelenleg úgy tűnik, több mint negyedmillió forint eltűnt az éterben. Csak az használja, akinek mindegy, hogy a pénze megérkezik-e vagy sem!
2019. nov. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolso lehet e-mailt is irni nekik magyarul vàlaszolnak.

Van vmi fejlemény? Meg lett a pénzed?

2020. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, minden jól működött :) Kb 50 dollárba került átutalnom.
2020. jún. 2. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor leesett a kö a szivröl :)
2020. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj hát le:))
2020. jún. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!