Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt feldolgozni...

Hogy lehet azt feldolgozni hogy feléltem minden pénzem?

Figyelt kérdés
Volt egy szar munkàm az is csak ismerôs àltal ott sikerült félretenni pàr szàzezret. Mivel se életem se semmi, nem szórakozom. De nagyon szenvedôs meló volt. Aztàn màr nem bírtam. Azt hittem könnyen talàlok màst de sehova nem vesznek fel. Konkrétan a HR esek csodàlkoznak mi a szarnak mentem én oda. Pedig ezek csak betanitott munkàk. Elfogyott a pénzem alig van màr, hogy lehet ez feldolgozni?? Miért nem vesznek fel?? Közmunkàra talàn felvennének de az kevés lesz télire. Lehet megfagyok majd. Mi csinàljsk?? Màr arra gondoltam bemegyek a munkaügyibe és könyörgök rakjanak be képzésre, mert azzal biztos lenne munkàm(pincér) de ez rohadt megalàzó lenne! Felborult a lelki egyensúlyom.

#pénz #odalett
2019. szept. 24. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Megnyitsz pár álláskereső oldalt és keresgélsz, rengeteg helyen keresnek..pincér bolti eladó, raktáros, kfc-s, kezdetben jó lehet, amíg nem képzed magad, vannak ingyenes okj-s szakmák is.
2019. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Màr, megtettem, itt ami van betanitott munka azon mar mind voltam interjún.
2019. szept. 24. 12:34
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Pincérként nem tudsz elhelyezkedni?

Hát ez roppant meglepő...

Mégis hol élsz, hogy ezt mondod?

2019. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hol élsz hogy ennyire nincs munka? Én vidéken, képzettségem nem volt, egy hónapig voltam munkanélküli, mikor otthagytam az előző állásom. Azalatt egy interjún voltam, ami számomra nem volt megfelelő, a következő helyen pedig elhelyezkedtem.
2019. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem értitek a kérdést, nincs pincér végzettségem. Csak szivesen elvégezném ha engedik és azzal lenne munkàm, szerintem.
2019. szept. 24. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

"Felborult a lelki egyensúlyom."

:D :D :D

2019. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le a, neter azon lehet spórolni, meg koldulj
2019. szept. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de miért mondhatják, hogy mit keresel ott, vagy miért csodálkoznak? Szakadt ruhában jelensz meg? Vagy nem értem.

A "felborult a lelki egyensúlyod" mondatból amúgy látszódik, hogy nem vagy elég mélyen még a sz@rban. Lehet jobb a könyörgés és a segítségkérés, mint hogy ne legyen semmi pénzed, nem?

2019. szept. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

“Nagyon szenvedos volt, nem birtam”, “megalazo lenne”, hat ilyen vinnyogas mellett kulonosebben nem tudlak sajnalni.

Nagyon tudom azokat sajnalni, akik a nehez korulmenyeik ellenere probalnak mindent megtenni, le a kalappal elottuk. Aki viszont meg ugy is vinnyog es kifogasokat keres, hogy a s*gge is kivan a gatyabol, az megerdemli a sorsat.

2019. szept. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy fiú vagy lány vagy. Hány éves vagy? Mihez értesz, milyen szakképzettséged van? És hol laksz? Melyik városban?

Hátha tudnánk munkával, vagy más módon segíteni...

2019. szept. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!