Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akinek álomélete van itthon...

Akinek álomélete van itthon (tehát telik rendes lakhatásra, rendes élelmiszerre és szórakozásra is, megtakarítani), mit dolgozik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Gyári munkás vagyok a Borsodchemnél.
2019. szept. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

Irodai munka, adminisztráció, projektek, programok tervezése, szervezése civil szervezetnél.

Mondjuk, amiket leírtál, azok szerintem nem az álomélet részei, hanem a normális életé. Nekem az álom mást jelent.

2019. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

második : van oda felvétel? én ahogy nézem a legtöbb melóból már lakni se lehet tisztességesen.


40 nmes bérlakást nem lehet megfizetni belőle.

2019. szept. 26. 14:07
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

3: Felvétel nincs. Sajnos elég szűkös a költségvetés. Pedig örülnék, ha lenne segítségem :)

Nem olyan órási a fizetés egyébként. Viszont én nem Budapesten élek, vidéki nagyobb város. Itt azért normálisabbak a lakás vagy albérlet árak.

2019. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%

"40 nmes bérlakás"

Abba hogy férsz bele?

Még mikroszkóppal is nehéz meglátni...

azt nem csodálom, hogy drága.

2019. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem álomélet Balázska, ezt kb. mindenki el tudja érni, ha van egy épkézláb szakmája legalább és nem egy naplopó tróger.

Egyébként mérnök vagyok, folyamatfejlesztéssel foglalkozom az autóiparban

2019. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Ebben mi az álom? Álom számomra az lenne ha ugyanehhez nem kéne napi 8,5 órát plusz utazás elcseszni.
2019. szept. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

- Gyönyörű 2 szobás lakás, minőségi élelmiszer, évi 2 külföldi kikapcsolódás, évi 1,5 millió plusz megtakarítás megvan.

És egyáltalán nincs hozzá kiemelkedő fizetésünk, csak jól osztjuk be a pénzt.

párom: kommunikációs cégnél kapcsolattartó

én: gyógytornász

2019. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
#8 hogy oszlik meg a fizetések aránya nálatok? Akkor is el tudnád mondani ugyanezt, ha egyedül élnél?
2019. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

#9: de miért kéne egyedül? Az ember társas lény.

Mi se foglalkozunk azzal, hogy külön mennyit keresünk és mennyi jön a gyerekek után. Az összesen számít együtt, úgyis együtt kötjük, együtt rakunk félre.

2019. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!