Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » PayPal probléma. Miért lehet ez?

PayPal probléma. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

PayPalról utaltam volna a bankszámlámra pénzt, ez eddig problémamentes volt, most viszont csak a pénzem töredékét engedte kiutalni. Ezt írja:

Sajnáljuk, de ez több, mint amennyit jelenleg utalhat. Adjon meg alacsonyabb összeget.


Mi lehet a gond? A limitre gondolok, hogy elértem, de csak a régi felületről találtam képet, hogy hol tudnám megnézni, úgyhogy azt se tudtam ellenőrizni.


2019. szept. 27. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs issue a fiókodon? Mert ha valaki éppen visszakéri a pénzét, akkor azt az összeget zárolják a vita lezárásáig.
2019. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs, ugyanarrol a helyrol jott az osszeg es egy reszet el tudtam utalni a szamlamra, a tobbit nem.
2019. szept. 27. 22:07
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok! Ugyanez a problémám? Sikerült esetleg megtudni az okát? :)
2021. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia. Már jó rég volt, nagyjából arra emlékszem, hogy meg kellett erősíteni a számlát, utána már engedte kiutalni a többit, ha jól tudom alapból csak évi 270.000 a maximum, megerősítés nélkül.
2021. aug. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!