Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Én át tudom vállalni a volt...

Josh9292 kérdése:

Én át tudom vállalni a volt férjétől a CSOK-ot? Vagy megoldás van erre?

Figyelt kérdés
Párom elvált. Volt férjével igényelték a CSOK-ot. Válás után nem volt vagyon megosztás. És nem lett jelezve az állam felé se. "tudom, hogy a CSOK miatt kellett volna" 2 közös gyermekük van, ezen kívül még kettőt vállaltak. A két vállalt gyermek nem lett meg.
2019. szept. 30. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Ezeket a kèrdéseket olvasva nagyon örülök, hogy a semmiért drágultak így meg a lakások. Egy kis réteget leszàmítva akinek bejött. De hát x gyereket bevállalni időre? Pláne 3mat? Bocs egy kicsit off a válaszom.
2019. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem 3at... Két meglévő van és még kettőt vállaltak. De kicsit sem hasznos a válaszod!
2019. szept. 30. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!