Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire lassú a...

Tényleg ennyire lassú a Magyar Posta?

Figyelt kérdés
Németországból küldtek nekem egy elsőbbségi levelet múlthét kedden, amit már pénteken meg kellett hogy kapjam. Nyomkövetőn az van írva hogy 'Célországba megérkezett, várakozás a kisszállításra' már péntek óta. Ma délelőtt közölte velem a postásom hogy nincs semmilyen levelem ami kiszállításra kerülne. Ez mit jelent? Lehetséges hogy a posta elveszítette a levelemet? Mert a múltban már volt rá példa és szinte már nem is lepődök meg ezen...

2019. szept. 30. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg. Van hogy több idő mire egy Kínából érkező csomag országon belül a címzetthez kerül, mint amennyi idő alatt Kínából Magyarországra jut,
2019. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem veszett el, a kicserélőben csücsül. Én kínából várok 5 levelet 2 hónapja (hármat július 28.-án, kettőt augusztus 2.-án rendeltem), semmi. Régen 2-4 hét alatt megjöttek. Amióta az automata csomagszortírozó gép üzemel a kicserélőben, azóta van ez.
2019. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is volt olyan rendelésem kínából ami több mint 2 hónapig tartott mire megjött. De azt nem értem hogy egy majdnem szomszédos eu országból küldött levél miért tart ennyi ideig, ráadásul elsőbbségi levélről van szó. Legutóbb 2 munkanap alatt megkaptam szóval nem értem. Már 1 hete üldögélek otthon és várom hogy felcsengessen a postás...
2019. szept. 30. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, én japánból szoktam rendelni, onnan megjön a vámra pár nap alatt, majd hiába küldöm el a vámosoknak a kitöltött papírt már az sms értesítés napján, 2 hétig bassz*k rajta a csőrüket mire kezelik majd további 1 hét mire a kedves postás tényleg kihozza...
2019. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Angliából rendeltem 2 csomagot, 3 napra rá egy harmadikat (ugyanaz a cég, ugyanolyan küldési mód), ugyanekkora idő különbséggel ki is küldték őket, nem könyvelt levélként. A 3. megérkezett pénteken, az első kettő meg sehol, ha bemegyek érdeklődni csak azt mondogatják csomagszám csomagszám mert címzett alapján nem tudnak keresni, hiába mondom hogy NINCS. Mikor megkérdeztem egyáltalán melyik postán érdeklődjek (kb egyenlő távolságra van két posta) csak azt mondogatta hogy a külföldi levelek a depóban vannak nekik nincs ügyfélszolgálatuk, hiába magyaráztam hogy engem az érdekel ha a kedves postás (megint) nem képes értesítőt bedobni melyik postán keressem a cuccom, de akkor se értik meg mit akarsz ha úgy magyarázod mint egy ovisnak.

Lassú, sz**nak bele, egyre több kínából rendelt holmim "eltűnik", eddig 15-ből 1 volt az átlag most 13-ból 5 a legutóbbi rendelésem, lopnak össze-vissza, mi lesz itt karácsonykor?

2019. okt. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!